Profesjonalna strona dla firmy dezynfekującej

Czytelna, a zarazem profesjonalna strona www dla firmy dezynfekującej stanowi jedno z ostatnio zrealizowanych przez nas zleceń. W CP System do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dlatego witryna jest dopracowana pod kątem konkretnej branży.

Strona główna z opisem działalności firmy

Na stronie głównej zamieściliśmy skrócony, czytelny opis działalności przedsiębiorstwa. W górnej sekcji znalazło się logo, odnośniki do podstron oraz podstawowe dane kontaktowe, tj. numer telefonu i adres e-mail. Jest tutaj również ikonka z łączem do fanpage na Facebooku.

Kolejny segment to oferowane usługi wraz z krótkimi, dodatkowo zoptymalizowanymi pod względem SEO tekstami i atrakcyjnymi zdjęciami. W dalszej części są ikonografiki zwracające uwagę klienta na cechy, którymi wyróżniają się usługi świadczone przez clean&safe.

strona głowna serwisu internetowego
Strona główna
oferta firmowa na stornie www
Prezentacja oferty firmy

Responsywna podstrona z ofertą

Dokładny opis prac wykonywanych przez przedsiębiorstwo zamieściliśmy dedykowanej zakładce „Oferta”. Responsywna podstrona wyświetla się prawidłowo zarówno na zwykłych komputerach, jak i urządzeniach przenośnych z ekranami dotykowymi.

Na zrealizowanej stronie www przedstawiliśmy pełen zakres usług świadczonych przez firmę dezynfekującą. Ozonowanie, dezynfekcja parowa czy zamgławianie – każde ma swój osobny blok z nagłówkiem, krótkim opisem oraz przyciągającą uwagę fotografią.

Galeria realizacji z zakresu dezynfekcji

Obrazowe pokazanie procesu realizacji zleceń z zakresu dezynfekcji i czyszczenia obiektów to najlepszy sposób na stworzenie portfolio przedsiębiorstwa usługowego. Z tego powodu jedną z zakładek firmowej witryny przeznaczyliśmy na rozbudowaną galerię zdjęć w trakcie pracy.

Pokazanie fotografii i filmów ze zrealizowanych usług jest dobrym sposobem na budowę wizerunku profesjonalisty. Dla wyspecjalizowanego zespołu zajmującego się myciem i ozonowaniem to doskonała metoda promocyjna.

galeria firmy dezynfekującej
Galeria realizacji firmy
kontakt z mapą google
Formularz kontaktowy oraz mapa Google

Przejrzysta zakładka kontakt z formularzem

Niezbędną podstroną każdej witryny firmowej jest zakładka z danymi kontaktowymi. Umieściliśmy tam praktyczny formularz do kontaktu wraz ze specjalną klauzulą spełniającą wymogi RODO. Pozwala ona na szybkie, a zarazem wygodne wysłanie zapytania ofertowego.

W tym miejscu znajdują się również wszelkie niezbędne informacje teleadresowe. Zamieściliśmy tutaj adres siedziby przedsiębiorstwa, numer telefonu i adres e-mail, a także NIP oraz REGON. Jest także przejrzysta mapka Google pomocna w dojeździe do biura.

Konfiguracja Google Ads i optymalizacja SEO

W trakcie prac nad zleceniem nie mogło zabraknąć zaawansowanych czynności technicznych. Skonfigurowane zostały narzędzia analityczne oraz reklamowe. Uruchomiliśmy kampanię marketingową przy użyciu Google Ads i cały czas monitorujemy jej przebieg oraz konwersje.

Istotną kwestią są również działania pozycjonujące pozwalające na znalezienie się witryny w TOP10 lokalnych wyników wyszukiwania. Zadbaliśmy o dobranie odpowiednich metatytułów, metaopisów oraz przeprowadziliśmy zaawansowaną optymalizację SEO.

Potrzebujesz strony www dla firmy usługowej?

Zrealizowana przez nas strona dla firmy usługowej zajmującej się dezynfekcją zaowocowała poprawą widoczności marki w internecie. Jeżeli również potrzebujesz dobrze dopracowanej witryny dla swojego lokalnego przedsiębiorstwa, to skorzystaj z naszej oferty!