O nas

Misja CP System

Naszą misją jest dostarczanie skutecznych i nowoczesnych usług klientom. CP System to doświadczenie oparte się na sprawdzonych rozwiązaniach, które stale poszerzamy o nową wiedzę i technologie. Chcesz wiedzieć więcej? Śledź nasze profile społecznościowe:

cpsystem krzysztof czukiewski

Krzysztof Czukiewski

CP System powstało w 2014 roku, ale technologie internetowe zacząłem studiować już w roku 2006, kiedy poznawałem system zarządzania treścią CMS Joomla, jeszcze w wersji 1.0.

Od tamtego czasu zrealizowałem lub pomagałem we wdrożeniu wielu projektów stron i sklepów internetowych. Część z nich można zobaczyć w realizacjach.

Mój pierwszy projekt SEO rozpocząłem w 2011 roku, była to anglojęzyczna strona math-quiz.co.uk, gdzie wspólnie z kolegą programistą próbowaliśmy sprzedawać testy z matematyki. Po wielu trudach udało się wygenerować ruch na stronie w postaci 15 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Od tamtej pory zgłębiam wiedzę na temat optymalizacji stron internetowych i działania wyszukiwarki Google.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Karkonoskiej w Jeleniej Górze, gdzie uzyskałem tytuł inżyniera na wydziale Elektroniki i Telekomunikacji.

Uczestniczyłem w branżowych szkoleniach organizowanych przez Sprawny Marketing oraz Dawida Bagińskiego.

W firmie odpowiadam za końcowy kształt realizowanych projektów, wsparcie techniczne i kontakt z klientami.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.