Sukcesywnie powiększamy sekcję o nowe pytania i odpowiedzi.

Współpraca

Każdy projekt jest inny. Ze względu na różne wymagania i oczekiwania klientów zlecenia wyceniamy indywidualne. Napisz do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę.

Czas realizacji jest uzależniony od zaawansowania danego projektu. Mała strona firmowa może być wykonana w 7 dni, ale standardowy termin to 14 dni i więcej.

Strony internetowe

Każda aplikacja internetowa musi być utrzymywana na serwerach WWW, czyli tzw. hostingu. Jeśli klient nie posiada usługi hostingowej to proponujemy nasze stabilne serwery, opiekę serwisową, skrzynki e-mail i drobne aktualizacje.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy może coś przeoczyć lub zapomnieć. My też jesteśmy tylko ludzmi i czasem podczas kodowania projektu możemy czegoś niezauważyć. W takich przypadkach zmiany staramy się wykonywać niezwłocznie i nie są one płatne.

Jeśli projekt witryny będzie opierał sie na systemie zarządzania treścią (CMS) to modyfikacja obecnych treści i wzbogacanie o kolejne nie jest zadaniem bardzo skomplikowanym. Oczywiście przeszkalamy naszych klientów w tym zakresie. Bardziej skompikowane modyfikacje, bądź dodatkowe funkcjonalności w kodzie witryny zalecamy konsultowanie z nami.

To zależy od strony, którą klient chce przebudować. Każde rozwiązanie można przebudować, ale nie zawsze jest to opłacalne. Często okazuje się, że zaprojektowanie nowej witryny będzie tańsze. Taka kalkulacja powtarza się często w przypadku, gdy klient chce wyposażyć obecną witrynę w wersję mobilną. Ostateczne możliwość przebudowy obecnych rozwiązań można określić po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.

Sklepy internetowe

Tak, nasza firma zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami dla branży e-commerce. Nasze projekty w większości przypadków opieramy na platformach Woocomerce i Magento. Ze szczegółami mogą Państwo zapoznać się w sekcji projektowanie sklepów internetowych.

SEO - Optymalizacja stron internetowych

Wyszukiwarka Google posiada ponad 200 czynników, które mają wpływ na ranking witryny w wyszukiwarce. Jednym z ważniejszych czynników jest treść na stronie www, dlatego zwracamy szczególną uwagę naszym klientom, aby dostarczone treści były unikalne i wartościowe. Dlatego warto budować profesjonalny wizerunek wiedzy na stronach firmowych, poradnikach, blogach itp. Dodatkowe informacje na temat tworzenia wartościowych treści dla wyszukiwarki można odnaleźć na naszym firmowym blogu.

Naszym zadaniem natomiast jest prawidłowe zoptymalizowanie witryny pod kątem SEO, czyli zadbanie o prawidłowe wypełnienie tagów title, nagłowków h1-h2, znaczników alt dla grafik, odpowiednie nasycenie ich w słowa kluczowe.

Zamknij menu