1

Audyty SEO

Zwiększ widoczność swojej strony w wyszukiwarkach Google i Bing. Skorzystaj z audytu optymalizacji stron internetowych.

Więcej

2

Strony WWW

Potrzebujesz nowoczesnej i funkcjonalnej strony WWW ? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Więcej

Dlaczego warto zainwestować w stronę www swojej firmy?

Strona internetowa w biznesie

Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że internet zdobył świat. Dostęp do niego bardzo spowszechniał, internet uczestniczy w życiu każdego z nas. Być może to jego powszechność sprawia, że.

Optymalizacja SEO dla bloga

Jak sprawić, by Twoja treść była odpowiednia dla wyszukiwarek

Są rzeczy, których używamy codziennie, świadomie lub nieświadomie. Z niektórych z nich moglibyśmy zrezygnować – i dobrze. Są też rzeczy bez których trudno byłoby sobie wyobrazić żyć. Jedną z tych rzeczy jest Internet, a przede wszystkim bramy tej światowej wiedzy: wyszukiwarki.

W tym artykule zajmiemy się zagadnieniem, jak zrobić SEO na blogu, co ułatwi znalezienie jego w wyszukiwarkach. Google, Bing lub Yahoo ułatwia użytkownikom Internetu wyszukiwanie potrzebnych informacji, skraca okres poszukiwania i optymalizacji „User Experience” kilka razy.

Jak poprawnie dodać wizytówkę Google Moja Firma?

Krok po kroku jak dodać firmę do Google Maps

Jednym z najważniejszych aspektów małego biznesu jest pozyskiwanie nowych klientów. Jeśli ludzie nie mogą Cię znaleźć, nie będziesz mieć żadnych nowych klientów korzystających z Twoich usług lub kupujących Twoje produkty.

Google Moja Firma to pierwszy krok do znalezienia Ciebie i Twojej oferty w internecie.

Gdzie publikować treści w ramach kampanii content marketingowej?

Podpowiadamy, gdzie udostępniać treści

Chcąc wypromować się w Internecie, sięgasz po coraz popularniejszy i – co najważniejsze – skuteczny content marketing. Tworzysz lub zamawiasz wartościowe treści, poświęcając pieniądze i czas, ale nie wiesz, jak dotrzeć z nimi do odbiorców? Jeśli masz z tym problem, zapoznaj się z artykułem i dowiedz się, gdzie publikować artykuły i teksty.

SEO Trendy 2018

Zmiany w optymalizacji w 2018

Co nas czeka w 2018 r. w branży SEO? Jakie trendy zdominują pozycjonowanie w zbliżającym się czasie? W niniejszym artykule staram się odpowiedzieć na te pytania, przedstawiając listę najważniejszych zmian i tendencji, w kierunku których będzie podążało pozycjonowanie.

Markieting dla sklepu internetowego – 10 sposobów

Sklep internetowy - jak ściągnąć klientów ?

Jako właściciel sklepu internetowego lub osoba, która rozważa jego założenie, masz świadomość, że nie wystarczy go udostępnić klientom – żeby osiągać zyski, trzeba zainwestować w marketing. Jeśli się zastanawiasz, jakie metody i sposoby promocji mogą przydać się w przypadku sklepu internetowego, niniejszy artykuł dostarczy Ci porcję interesującej wiedzy.

WordPress, czy Blogger – co wybrać ?

Najpopularniejsze platformy blogowe

Rozpoczynając blogowanie, stawiając stronę WWW lub chcąc umieścić jakiekolwiek własne treści w Internecie, można wybierać spośród setek platform blogowych i systemów zarządzania treścią. Wśród użytkowników z całego świata prym wiodą dwa rozwiązania: skrypt Wordpress i platforma Blogger. Zastanawiasz się, które z nich bardziej będzie Ci odpowiadać? W takim razie zapoznaj się z naszym porównaniem, które pomoże Ci w wyborze.

Optymalizacja SEO sklepu internetowego – dlaczego jest niezbędna i jak ją przeprowadzić

Podstawy optymalizacji e-sklepów

Planujesz inwestycję w pozycjonowanie sklepu internetowego? Najpierw przeprowadź optymalizację SEO, dzięki której działania pozycjonerskie będą znacznie skuteczniejsze, a strona szybciej wskoczy na wysokie pozycje. Przeczytaj tekst i dowiedz się, jak w praktyce wygląda podstawowa optymalizacja sklepu internetowego.

Pozycjonowanie lokalne – niezbędnik dla lokalnej działalności

Lokalne SEO

Twoja firma działa lokalnie, na ograniczonym obszarze, dlatego zależy Ci na zdobyciu klientów wyłącznie z danej miejscowości, województwa czy dzielnicy. Właśnie na tym powinny skupić się działania pozycjonujące i promujące Twoją działalność w Internecie. Jak wykorzystać lokalne SEO z myślą o biznesie? Dowiedz się już teraz.

Landing Page – czym jest i jak się ją stosuje

Landing Page w praktyce

Zastanawiasz się, czym jest landing page? Nie wiesz, jak w praktyce wykorzystuje się ten rodzaj witryn internetowych? Ma on wiele przydatnych zastosowań, dlatego zdecydowanie warto dowiedzieć się więcej na jego temat. Zasiądź więc do lektury i przeczytaj wszystko, co Cię interesuje o stronach typu landing page.

Pozycjonowanie czy Adwords – co wybrać?

Pozycjonowanie i Adwords – plusy i minusy

Przed tym dylematem staje wielu przedsiębiorców chcących pozyskać odbiorców w Internecie. Jeżeli również zastanawiasz się, która usługa jest dla Ciebie odpowiedniejsza, przeczytaj artykuł i znajdź odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.

Dropshipping – czym jest i kiedy warto się nim zainteresować ?

Jak działa dropshipping ?

Dropshipping to nowoczesna forma współpracy pomiędzy sklepami internetowymi a hurtowniami. Oferuje wiele korzyści, jednak nie jest pozbawiona wad. Na czym dokładnie polega? Jakie są jej zalety i wady? Komu warto ją polecić? Na te oraz inne pytania związane z dropshippingiem znajdziesz odpowiedzi w tym artykule.

Sklep internetowy vs. stacjonarny

Sklep internetowy ? Wady i zalety

Planujesz założyć swój biznes i otworzyć sklep. Świetnie, to Twoja szansa – teraz ją optymalnie wykorzystaj. W tym celu dobrze zastanów się, czy zainwestować w sklep internetowy, czy stacjonarny. Postawić.

10 powodów, dla których Twoja firma powinna mieć stronę WWW

Korzyści posiadania firmowej strony WWW

Truizmem jest stwierdzenie, że obecnie większość firm posiada własną stronę WWW. Tak oczywista nie jest już jednak odpowiedź na pytanie, dlaczego przedsiębiorcy inwestują w witryny internetowe. Jakie są ich zalety.

Certyfikat SSL to konieczność

Protokół HTTPS

W 2014 roku protokół HTTPS zaczął być jednym z czynników wpływającym na ranking w wyszukiwarce Google, który miał podnieść świadomość użytkowników w kwestii bezpieczeństwa online i zachęcenie większej liczby webmasterów,.

7 pytań, które się pojawią podczas budowy sklepu internetowego

Własny sklep internetowy

Czy Twoja firma jest gotowa do uruchomienia sklepu internetowego ? Może być to trudne dla małych firm, którym brakuje czasu, budżetu i personelu, ale specjaliści, którzy wyrośli w tej branży.

Wariacje na temat prostych shortcodes

WordPress Shortcodes część 2

W jednym z poprzednich wpisów opisywałem generowanie prostych shortcodów, które miały wyświetlać najnowsze wpisy. Shortcode to jeden z głownych powodów, dlaczego WordPress jest najpopularniejszą platformą CMS. Dzisiaj przyjrzymy się procesowi.

Blokowanie CSS i JS – Nowe powiadomienie w Google Console

Blokowanie CSS i JS – Nowe powiadomienie w Google Console

Google od paru dni rozsyła nowy rodzaj powiadomień do właścicieli stron o blokowaniu zasobów CSS i JS w pliku robots.txt. Czytaj również: Mity SEO, które nie mają wpływu na Twoją.

Google Trends wielkie zmiany w czasie rzeczywistym

Zmiany w Google Trendy

Jakie tematy są najpopularniejsze w internecie ? Na te pytania odpowiedź zna oczywiście Google. Zbierając informacje o zapytaniach wysyłanych do wyszukiwarki powstało narzędzie Google Trends, które publikuje nieprzerwanie od dobrych.

Google wprowadza Search Console

Nowe Narzędzia dla Webmasterów

Po prawie 10 latach gigant Google przemianował jedną z najpopularniejszych swoich usług narzędzia dla webmasterów na Google Search Console. Zmiana ta jest podyktowana opiniami użytkowników. Tylko część z nich jest.

Mity SEO, które nie mają wpływu na Twoją stronę

Mity SEO, które nie mają wpływu na Twoją stronę

Praktyki SEO na bieżąco się zmieniają i ewoluują, tak jak zmienia się wyszukiwarka Google. Ciężko nadążyć nad coraz częstszymi zmianami algorytmu. Google wprowadza zmiany w wyszukiwarce 500-600 razy w roku..

Nowy widok adresów URL i breadcrumbs

Zmiany w mobilnej wyszukiwarce Google

Google zaktualizowało swoje wskazówki dla webmasterów dotyczące nazwy strony i breadcrumbs tzw. okruszków chleba. Zmiany mają dotyczyć mobilnych wyników wyszukiwania. Po tej zmianie przeglądając Google na komórkach i tabletach zamiast.

Shortcodes i WordPress – przewodnik dla początkujących

Shortcode w Wordpressie

Shortcodes zostały wdrożone w wersji 2.5. Od tego czasu okazały się jedną z najbardziej użytecznych funkcji tego CMSa. Przeciętny użytkownik działający, jako wydawca lub edytor ma możliwość publikowania dynamicznej zawartości.

Mobilny update wyszukiwarki Google

Mobilny update wyszukiwarki Google

Google w ostatnim czasie masowo wysyła powiadomienia do właścicieli stron internetowych o nie przystosowaniu do obsługi na urządzeniach mobilnych. Związane jest to z aktualizacją algorytmu, który datowany jest na 21.

WordPress SEO by Yoast

Wordpress i SEO

WordPress SEO by Yoast to niezastąpione rozszerzenie, które pomoże zoptymalizować Twoją stronę lub bloga. Mnogość funkcji, które posiada wtyczka po prostu powala. Z pomocą WordPress SEO wdrożysz Rich Snippets (opisy.

Jak zabezpieczyć stronę firmową przed atakami?

Bezpieczne strony www

Bezpieczeństwo witryny WWW to temat na który większość webmasterów nie zwraca uwagi, aż do momentu, aż strona padnie wynikiem ataku. Wtedy już tylko możemy zająć się naprawą… Niebezpieczeństwa z którymi.

Czas ładowania strony www

Czynnik rankingowy Google

W poprzednim wpisie Najczęstsze błędy webmasterów cz.1 mowa była o błędach, które wpływają na optymalizację witryny. Dzisiaj pod lupę bierzemy – szybkość wczytywania strony. Czy zdarzyło Ci się zrezygnować z przeglądania.

Najczęstsze błędy webmasterów cz.1

Podstawowe błędy SEO

Optymalizacja SEO stron www to ważny krok w budowaniu długotrwałej obecności w sieci. Niestety wielu webmasterów popełnia błędy, które skutkują „blokadą” przed uzyskiwaniem wyższych pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. W pierwszej.

Wtyczki SEO do przeglądarek internetowych

Rozszerzenia SEO dla Google Chrome i Mozilla Firefox

Dzięki wtyczkom przeglądarki internetowe mogą dostarczyć każdemu właścicielowi strony internetowej potrzebnych informacji na temat kondycji ich stron w internecie. Te darmowe narzędzia pomogą w optymalizacji witryny, tak ważnej dzisiaj, aby.

29 artykułów na blogu