apteaststaff.pl

Oto kolejna witryna przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają pracowników w określonym wymiarze czasowym. Firma APT East Staff z Warszawy postawiła przed nami zadanie stworzenia wygodnego narzędzia dla firm, które są zainteresowane pozyskiwaniem pracowników ze Wschodu. Z zadania wywiązaliśmy się zgodnie z wytycznymi klienta.

Witryna dla APT East Staff

Dominującym elementem na stronie głównej i poszczególnych podstronach są zakładki kierujące do skontaktowania się z przedstawicielami firmy. Przeglądający błyskawicznie dostrzegają, czym zajmuje się podmiot i nie mają najmniejszego problemu ze znalezieniem interesującej ich zakładki. Górna część strony jest widoczna bez względu na miejsce scrollowania witryny głównej, co sprzyja szybszemu podjęciu decyzji o kontakcie.

Cała strona została utrzymana w 3 dominujących kolorach zarezerwowanych dla logo firmy APT East Staff. Potencjalny klient nie jest przytłoczony barwami czy oślepiającymi animacjami. Znajdzie natomiast pełny opis działalności firmy, dzięki czemu rozwieje swoje wątpliwości i podejmie decyzję o skorzystaniu z konkretnych usług. Wyczerpująca charakterystyka usług została stworzona na podstawie konkretnych wytycznych Klienta, co sprzyja zachowaniu korelacji między opisem a rzeczywistymi usługami podmiotu.

Prostota serwisu i skuteczność w działaniu

Dla przedsiębiorcy, który szuka pracowników w wymiarze sezonowym, liczy się szybkie uzyskanie informacji zwrotnej. Dlatego witryna ta została stworzona z zachowaniem płynnego połączenia opisu działalności z łatwym dostępem do odpowiednich zakładek. Całość dopełniają rzeczywiste zdjęcia Warszawy wykonane w wysokiej rozdzielczości. Nie wpływają one jednak na wydłużenie czasu wczytywania witryny.

Chcesz stworzyć dla swojej firmy podobny serwis? A może interesuje Cię zupełnie inny schemat witryny? Przejrzyj inne nasze realizacje i wybierz taką, która swoim designem najbardziej trafia w Twoje przekonania. Stwórz z nami swoją stronę internetową i zwiększ zainteresowanie potencjalnych klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.