bazylapartment.com

Apartamenty w norwegii

Strona internetowa, a ściślej mówiąc encyklopedia internetowa, która oferuje dostęp do wielu informacji oraz zagadnień dotyczących skór i tapicerek skórzanych.

Leksykon o skórze – hasła, terminy, rodzaje związane ze skórą, jako materiałem obiciowym – został oparty na oprogramowaniu wiki, które wykorzystywane jest między innymi przez Wikipedię. Każde hasło poparte jest ilustracją lub fragmentem filmu.

Responsywna strona internetowa dla obiektu noclegowego

Przejrzystość i responsywność to podstawowe wymagania, jakie powinna spełniać dobrze zaprojektowana witryna, niezależnie od branży. Zrealizowana przez nas witryna doskonale prezentuje się zarówno na laptopach, jak i tabletach czy smartfonach z ekranem dotykowym. Umieściliśmy na niej zachęcające do zapoznania się z ofertą sekcje:

  • strona główna – prezentująca walory krajobrazowe okolicy na fotografiach oraz podstawowe informacje o ofercie, cenach i udogodnieniach;
  • wnętrza – podstrona, gdzie goście mogą zapoznać się z wyglądem obiektu oraz wyposażeniem poszczególnych apartamentów;
  • okolica – zakładka ukazująca piękno okolicy na obrazach o wysokiej rozdzielczości oraz pokazująca miejsca, które warto zobaczyć;
  • galeria – zawiera zbiór wybranych zdjęć wnętrz, jak i okolicznych, norweskich krajobrazów;
  • kontakt – funkcjonalny formularz kontaktowy umożliwiający skontaktowanie się z obsługą hotelu w razie dodatkowych pytań. Znalazły się tu też dane teleadresowe.

Zadbaliśmy również o dodanie w widocznych miejscach przycisków linkujących do najistotniejszych z punktu widzenia funkcjonowania hotelu miejsc w internecie. Są tutaj kafelki kierujące gości do profili na Facebooku oraz Instagramie, które warto śledzić. U góry jest także odnośnik do silnika rezerwacji.

Czym wyróżnia się nasza strona www dla apartamentów

Głównym problemem wielu stron www dla apartamentów jest brak możliwości łatwego zarezerwowania miejsca noclegowego. My zadbaliśmy o wdrożenie profesjonalnego, a zarazem łatwego w obsłudze systemu zintegrowanego z serwisem Booking.com (Channelmanager).

Wykorzystując te rozwiązanie, goście nie muszą kontaktować się telefonicznie ani poprzez e-mail z właścicielami apartamentów. Mogą dokonać rezerwacji natychmiast i od razu za nią zapłacić, co stanowi ogromne udogodnienie.

Ważna jest też nienachalna prezentacja nasyconych kolorami fotografii krajobrazowych. Odpowiednio zoptymalizowane zdjęcia pozwalają na szybkie wczytywanie witryny przez przeglądarkę, jak i zachęcają internautów do pozostania, zwiększając szanse sprzedażowe.

Zwiększ ilość rezerwacji dzięki profesjonalnej stronie www

Wykonana przez doświadczonego twórcę profesjonalna strona www dla apartamentów to nie tylko witryna o charakterze informacyjnym. To przede wszystkim jeden z najważniejszych kanałów sprzedaży, dzięki któremu goście mogą w łatwy sposób dokonać rezerwacji.

Jeżeli szukasz kompetentnych wykonawców witryn internetowych, którzy stworzą przejrzyste miejsce w sieci dla Twojego hotelu, to skorzystaj z naszej oferty! Zapewniamy realizację najbardziej wyrafinowanych wymagań i wsparcie w uzyskaniu najwyższych pozycji w Google.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.