best-invest.pl

Kolejna witryna stworzona dla pośrednika zajmującego się obrotem nieruchomościami. best-invest.pl skupia w sobie oferty działek, domów, oraz mieszkań od Zgorzelca po Karpacz. Nasz Klient oczekiwał modernizacji obecnie istniejącej strony i dostosowania jej do oczekiwań odbiorcy docelowego przez dodanie wyszukiwarki oraz możliwości dodawania ogłoszeń.

Cele projektu best-invest.pl Jelenia Góra

Biuro Best Invest w Jeleniej Górze zapewnia Odbiorcom dostęp do atrakcyjnych nieruchomości w południowozachodniej Polsce. Założeniem Klienta było zaimplementowanie dwóch bardzo istotnych funkcji – samodzielnego dodawania ogłoszeń sprzedaży nieruchomości oraz wyszukiwarki ogłoszeń widocznych na portalu.

Działania te miały zostać wykonane w sposób zapewniający intuicyjną obsługę i maksymalną ochronę danych osobowych osób z grupy docelowej. Wszystkie te zadania wykonaliśmy z dbałością o profesjonalizm i dopasowując się do wymagań Klienta.

Dodawania ogłoszeń i ich wyszukiwarka

Proces dodawania ogłoszeń sprzedaży i zakupu nieruchomości bazuje na prostym formularzu zgłoszeniowym. Zawierają one niezbędne informacje, które pozwalają Klientowi na ustalenie preferencji interesanta.

Po stronie użytkownika witryny cała procedura przekazywania informacji odbywa się po kliknięciu odpowiedniej zakładki (zgłoszenia -> sprzedaj nieruchomość/kup nieruchomość). Panel z formularzem został uzupełniony o najważniejsze rubryki związane z nieruchomością, oczekiwaniami klienta oraz jego danymi osobowymi. Ich przekazanie trzeba oczywiście potwierdzić odpowiednim poleceniem zgody.
Kolejny zaimplementowany element to wyszukiwarka ogłoszeń.

Klient oczekiwał zminimalizowania trudności jej obsługi i zwiększenia widoczności na stronie głównej bez zbędnego przytłaczania użytkownika. Dlatego sekcja szukania ofert zawiera jedynie 4 kluczowe parametry łatwe do wypełnienia. Po zatwierdzeniu informacji następuje błyskawiczne przekierowanie do ofert Klienta.

Prowadzisz biuro nieruchomości i chcesz zwiększyć sprzedaż? A może Twoja strona internetowa wymaga modernizacji i zwiększenia ruchu organicznego? Sięgnij po profesjonalne rozwiązania oferowane przez naszą firmę!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.