boskiekarkonoskie.org

Witryna internetowa dla Fundacji Boskie Karkonoskie

Boskie Karkonoskie to fundacja sfocusowana na wspieraniu kobiet w aktywności zawodowej, biznesowej, rozwojowi umiejętności oraz świadomości społecznej. Projekt wizualny został dopasowany do przegotowanej identyfikacji wizualnej, w której przeważają odcienie czerwieni i różu.

Na stronie głównej wyeksponowane zostało zdjęcie zespołu oraz szczegółowe treści opisując zakres usług i do kogo kierowana jest oferta fundacji.

Treści są ważne - prezentacja oferty

Zdjęcia przykuwają uwagę, ale również na treści kładziemy duży nacisk. Dlatego prezentowane opisy oferty i usług Fundacji Boskie Karkonoskie musiały być szczegółowe i wyczerpujące.

Z dodatkowych funkcjonalności przygotowaliśmy zintegrowaliśmy boskiekarkonoskie.org z systemem newsletterowym. Użytkownik również może w prosty sposób wesprzeć działania fundacji dowolną darowizną pieniężną dzięki szybkiemu przelewowi online.

Boskie projekty

Ważną sekcją w działaniu fundacji są projekty realizowane cykliczne

Specjalnie w tym celu utworzyliśmy dedykowaną podstronę, która w czytelny sposób prezentuje projekty biznesowe, rozwojowe, konferencje branżowe.

Sklep na stronie www, czyli dodatkowe możliwości dla fundacji

I jeszcze jedna spersonalizowana funkcjonalność przygotowana z myślą o boskich gadżetach.

Sklep internetowy to świetny dodatek i dodatkowe możliwości finansowania działań fundacji. Użytkownik dzięki czytelnej prezentacji produktów (kubki, smycze na klucze i inne gadżety) może w szybki sposób zakupić produkt i zapłacić za pośrednictwem szybkiego przelewu online.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.