cldl.pl

Tym razem przygotowaliśmy dla naszego Klienta funkcjonalną witrynę specjalistycznego gabinetu leczenia depresji i lęku. Oczekiwania wobec strony głównej i poszczególnych zakładek wiązały się z przedstawieniem wyczerpującej, ale nieprzytłaczającej treści.

Uzupełniające grafiki zostały ograniczone do minimum, by osoby cierpiące z powodu chorób emocjonalnych i psychicznych nie odczuwały dyskomfortu z jej przeglądania.

Centrum Leczenia Depresji i Lęku - strona główna i poszczególne zakładki

Dla Klienta największe znaczenie miało stworzenie przyjaznego środowiska dla użytkownika witryny. Strona główna i wszystkie zakładki są utrzymane w minimalistycznym tonie z białym tłem i delikatnymi grafikami w kolorze czarnym. Dla odbiorcy kluczowe znaczenie ma wyszczególnienie poszczególnych usług realizowanych przez Centrum Leczenia Depresji i Lęku. Można je znaleźć, klikając zakładkę „Co leczymy” w górnej strefie strony głównej lub „nasze usługi”.

Cała witryna składa się z 7 zakładek, a użytkownik ma do nich dostęp przez cały czas przeglądania strony. Najbardziej rozbudowana jest oczywiście strefa „Co leczymy”, która wyszczególnia wszystkie jednostki chorobowe leczone przez gabinet. Można uzyskać do nich dostęp po najechaniu na zakładkę i wyborze konkretnej dolegliwości z rozwijanej listy.

Po kliknięciu nazwy zakładki pojawia się zwięzły opis stanu odczuwanego przez pacjenta, który może wskazywać właśnie na taką jednostkę chorobową. Przeglądający w sposób empatyczny i zwięzły zostaje poinformowany, w jaki sposób można poradzić sobie np. z depresją lub stanami lękowymi.

Zaawansowane strony internetowe z CP System!

Dla potencjalnego klienta gabinetu ważne jest też zapoznanie się z cennikiem usług. Dlatego Klient ujawnia ceny związane z poszczególnymi usługami wykonywanymi w centrum. Co równie istotne z punktu widzenia pacjenta w zakładce „Zespół” umieściliśmy charakterystykę każdego specjalisty, który pracuje w CLDL. Zwięzły opis wykształcenia i dotychczasowego doświadczenia pokazuje, z jakim człowiekiem ma do czynienia pacjent.

Twoja firma potrzebuje reklamy lub modyfikacji strony internetowej? Skontaktuj się z nami i podnieś swoją widoczność w sieci!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.