dhow-resort.com

Modernizacja aktualnej strony internetowej dhow-resort.com, która oferuje fantastyczne miejsca noclegowe na Zanzibarze. Celem wprowadzonych zmian było dotarcie do szerszego grona odbiorców przez wprowadzenie silnika rezerwacyjnego i channel manager z booking.com.

Projekt dhow-resort.com dla polskiego inwestora

Dhow Resort to kolejny projekt dla inwestora z branży hotelarskiej. Nasze doświadczenie w tworzeniu tego typu stron zaowocowało powstaniem witryny z niewielką ilością treści. Strona główna kieruje uwagę odbiorcy na krystalicznie czyste morze i plażę, które są największymi atrakcjami tego miejsca. Krajobraz został zaprezentowany w formie kilkusekundowego zapętlonego filmu.

Kolejne sekcje witryny zawierają prezentację całego obiektu, restauracji i baru oraz atrakcji widocznych w okolicy. Dla odbiorców z grupy docelowej Klienta liczy się zwłaszcza atrakcyjny i rzeczywisty obraz lokalizacji połączony ze zwięzłym opisem. Dlatego każda z 6 sekcji witryny została stworzona na bazie białego tła i ciemnogranatowego fontu, celem ujednolicenia z logo ośrodka.

Silnik rezerwacyjny i channel manager

Od strony technicznej Klient oczekiwał implementacji silnika rezerwacji i połączenie go z channel managerem. Teraz przejście do panelu rezerwacji pokoju odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia w ikonę umieszczoną w prawym górnym rogu, która jest stale widoczna, bez względu na aktualne miejsce przebywania użytkownika.

Dodatkowo integracja channel manager z booking.com, zapewniają oszczędność czasu i uniknięcie zjawiska overbookingu. Narzędzie to ma na celu zapewniać błyskawiczny dostęp do wolnych miejsc i wprowadzania zmian jednocześnie na wszystkich portalach sprzedażowych bez względu na sposób wykonania rezerwacji.

Chcesz zwiększyć sprzedaż rezerwacji w swoim hotelu lub pensjonacie? Szukasz rozwiązań poprawiających spójność funkcjonowania platform sprzedażowych? Pozostajemy do Twojej dyspozycji! Sprawdź ofertę tworzenia stron internetowych i dopasowania ich do Twoich oczekiwań już teraz!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.