dospon.pl

Wykonana od podstaw platforma dla Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Zarządców Nieruchomości z Wrocławia. Witryna ma jednocześnie prezentować samo stowarzyszenie i udostępniać możliwość sięgania po kursy dla pośredników i zarządców nieruchomościami.

Projekt strony internetowej dospon.pl

Przed wykonaniem opisywanej witryny skupiliśmy się na pełnym zrozumieniu założeń Klienta. Od początku przyświecał nam cel stworzenia platformy reklamującej usługi stowarzyszenia oraz zapewniającej grupie docelowej łatwy odbiór treści. Strona główna i poszczególne zakładki są utrzymane w kolorystyce bieli połączonej z ciemnym granatem, szarością i czernią dla podkreślenia korelacji z logo DOSPON.

Jednocześnie świetnie podkreślają charakter witryny i samego stowarzyszenia, które spaja profesjonalistów w dziedzinie zarządzania i obrotem nieruchomościami.

Kolejne sekcje witryny zawierają prezentację całego obiektu, restauracji i baru oraz atrakcji widocznych w okolicy. Dla odbiorców z grupy docelowej Klienta liczy się zwłaszcza atrakcyjny i rzeczywisty obraz lokalizacji połączony ze zwięzłym opisem. Dlatego każda z 6 sekcji witryny została stworzona na bazie białego tła i ciemnogranatowego fontu, celem ujednolicenia z logo ośrodka.

Główne cele projektu – sprzedaż kursów i szkoleń online

Oprócz zaprezentowania kompetencji DOSPON użytkownik witryny ma dostęp również do szkoleń i kursów sprzedawanych na platformie. Implementacja sklepu była dla Klienta kluczowym celem, który zrealizowaliśmy zgodnie z założeniami. Osoba zainteresowana kursem po kliknięciu jego nazwy uzyskuje wszystkie niezbędne informacje na temat miejsca, czasu i zakresu wiadomości. Jest również zaznajomiona z ceną, co wpływa na przejrzystość działań Klienta.

Dodatkową sekcję stanowi sklep, w którym Klient umieścił kilka pozycji książek w wydaniu papierowym dla osób blisko związanych z rynkiem nieruchomości. Odbiorca ma do wyboru poszczególne tytuły, a po kliknięciu tego interesującego, jest przekierowany na zakładkę z najważniejszymi informacjami o publikacji. Tak przygotowana platforma spełnia swoją funkcję reprezentacyjną stowarzyszenia oraz w sposób nienachalny i klarowny uwidacznia ofertę Klienta.

Szukasz kogoś, kto zaprojektuje Twoją stronę od podstaw? A może chcesz zmodyfikować ją pod kątem rozszerzenia na inne grupy docelowe? Bez względu na powód wybierz do współpracy profesjonalną firmę zajmującą się obsługą stron internetowych!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.