east-side.pl

Apartamenty w Górach Izerskich

East-side.pl to projekt witryny internetowej wykonany dla firmy zajmującej się zarządzaniem i wynajmem apartamentów. Tak, jak w kilku innych nowszych realizacjach tutaj również postawiliśmy na prostotę i minimalizm, wszak zaprojektowany logotyp do tego zobowiązywał.

Wybrane beżowe barwy w połączeniu ze szczegółowymi fotografiami dopełniają projekt. Na stronie głównej dodatkowo wykorzystaliśmy animację wejścia, aby podkreślić spokój, nowoczesność i styl apartamentów.

Rezerwacja apartamentów na stronie www

Uważamy, że każda nowoczesna witryna hotelowa i dla wynajmu apartamentów powinna zapewnić swoim użytkownikom rezerwację bezpośrednio na stronie internetowej. East-side.pl również posiada taką funkcję, zadbaliśmy o wygodny sposób rezerwacji apartamentu na każdym urządzeniu deskotopowym oraz mobilnym.

Techniczna część integracji silnika rezerwacji obejmowała również synchronizację cen oraz rezerwacji z booking.com. Zwaną powszechnie Channel Manager’em. Nowoczesna strona www dla hoteli powinna być wyposażona w taką funkcję, która jest niezbędna do sprawnego zarządzania obiektem.

Więcej o tym można się dowiedzieć z naszego artykułu na blogu: strony www dla hoteli

Prezentacja obiektu nana stronie internetowej

Bardzo ważna jest również prezentacja naszej oferty noclegowej. Na podstronie Apartamenty skupiliśmy się, aby wyszczególnić najważniejsze parametry apartamentów, takie jak cena, maksymalne obłożenie oraz powierzchnie.

Dodatkowo każdy z apartamentów posiada mini galerię, dokładny opis wyposażenia oraz możliwość bezpośredniej rezerwacji za pośrednictwem wyróżniającego się przycisku.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.