heritagecare.pl

Tym razem zrealizowaliśmy projekt witryny internetowej dla Klienta oferującego usługi rewitalizacji zabytków. Strona główna opiera się na prostym układzie z zaznaczeniem najważniejszych usług realizowanych przez Klienta. Dominujące miejsce w całej witrynie mają fotografie realnych zabytków.

Najważniejsze założenia i sposoby realizacji witryny

Dla naszego Klienta najważniejsze było precyzyjne ukazanie usług przy jednoczesnym zachowaniu prostoty w przekazie. Dlatego strona główna w zdecydowanej większości zbudowana jest z realnych fotografii przedstawiających zabytki przed i po rewitalizacji. Dodatkiem do nich jest krótki opis usług oferowanych przez Klienta. Każda zakładka na stronie głównej – ulga na zabytki, strategia, oraz realizacje – przekierowują do poszczególnych zakładek witryny.

Dla zachowania maksymalnej przejrzystości i uwypuklenia fotografii tło każdej zakładki jest białe. Dzięki temu można wyraźnie odróżnić zdjęcia oraz treści, co ułatwia zapoznanie się z pełną ofertą Klienta.

Rozbudowana sekcja oferty Klienta oraz realizacji

Strona główna utrzymana jest w stylu minimalistycznym odnośnie treści. Jednak najwięcej czasu poświęciliśmy na rozbudowanie dwóch sekcji – oferty Klienta oraz realizacji. W tym miejscu użytkownik otrzymuje konkretne treści podparte fotografiami z przeprowadzanych prac rewitalizacyjnych. To pomaga mu zdecydować, czy oferta Klienta odpowiada jego założeniom.

Jeśli użytkownik chce uzyskać więcej informacji, w każdej sekcji witryny ma dostęp do wszystkich danych kontaktowych firmy. W zakładce kontakt zaimplementowaliśmy bezpośredni dostęp do wykonania połączenia przez kliknięcie numeru telefonu oraz otwarcia skrzynki elektronicznej dla korespondencji mailowej.

Twoje miejsce w sieci z CP System

Chcesz stworzyć nową witrynę lub podnieść jakość obecnej? A może potrzebujesz zwiększyć ruch organiczny przez wprowadzenie zmian SEO? Bez względu na to, jakie masz potrzeby związane ze swoją stroną internetową, skorzystaj z zakładki kontakt. Dołącz do zadowolonych Klientów naszej firmy i podnieś swoją sprzedaż dzięki udoskonalonej witrynie!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.