hotelchinski.pl

Tym razem otrzymaliśmy zapytanie o stworzenie zaawansowanej i rozbudowanej witryny dla Klienta oferującego miejsca w hotelu ZHONG HUA w Sopocie. Projekt przewidywał implementację wielu rzeczywistych fotografii, dwóch języków oraz wprowadzenie silnika rezerwacyjnego połączonego z booking.com. Z zadania wywiązaliśmy się w następujący sposób.

Witryna hotelu Zhong Hua

Zarówno w wersji desktopowej, jak i na urządzenia mobilne strona główna wita użytkownika spojrzeniem na piękny apartament z widokiem na Morze Bałtyckie. Po chwili na witrynie ukazuje się zdjęcie kompleksu wraz z centralnym, lecz nienachalnym napisem zachęcającym do wykonania rezerwacji online. W górnej strefie witryny pojawia się 7 opisanych kategorii witryny, linki do social mediów oraz śledzący obecną datę kalendarz z dostępem do rezerwacji.

Scrollowanie strony głównej odsłania przed użytkownikiem najważniejsze informacje wraz z realnymi zdjęciami ośrodka. Może szybko zapoznać się z charakterystyką hotelu i porównać jej opis z widocznymi fotografiami. Dla zapewnienia pięknego efektu wizualnego tło dla całej witryny zostało utrzymane w kolorystyce przypominającej piękny piasek, obecny wokół hotelu. Całości dopełnia zbiór kilku najważniejszych informacji lokalizacyjnych wraz z mapą dojazdu do obiektu.

Implementacja silnika rezerwacyjnego i channel manager

Nasz Klient oczekiwał najwyższej jakości podczas tworzenia witryny połączonej z implementacją dodatkowych rozwiązań przydatnych w zarządzaniu rezerwacjami. Wprowadziliśmy więc silnik umożliwiający składanie rezerwacji bezpośrednio na stronie internetowej. Użytkownik może skorzystać z jednego z kilku miejsc w witrynie, by zarezerwować pobyt.

Klient oferuje pobyty w hotelu również przez serwis booking.com. Dlatego silnik rezerwacyjny został połączony przez channel manager z ww. portalem. Dzięki temu osoby obsługujące rezerwacje nie muszą zarządzać nimi oddzielnie w swoim systemie oraz na stronie booking.com. Klient również widzi stan rzeczywisty dostępnych pokoi bez względu na to, z jakiego serwisu rezerwacyjnego korzysta.

Jeśli Ty też chcesz stworzyć swoją stronę lub zmodernizować ją dla zwiększenia atrakcyjności i liczby rezerwacji bezpośrednich, sprawdź zakładkę kontakt. Zapraszamy!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.