hoteliklebski.pl

Za nami jeszcze jedna realizacja projektu obiektu noclegowego w Łebie. Tym razem jest to Hotelik Łebski zlokalizowany w małej odległości od plaży w Łebie. Dla Klienta kluczowe znaczenie miało stworzenie łatwego dostępu do opcji kontaktu i przeglądania apartamentów w obiekcie. Cele udało się zrealizować w sposób zadowalający dla Klienta i atrakcyjny dla przeglądającego.

Strona główna Hotelik Łebski

Tym razem serwis obiektu został skoncentrowany na maksymalnej prezentacji wnętrza. Do dyspozycji obserwatorów strony głównej oddaliśmy kilka najważniejszych zdjęć hotelu i okolicy. Koncentrują się na ukazaniu apartamentów i najważniejszych korzyści dla odwiedzających. Krótki opis funkcjonowania obiektu i jego atrakcji łatwo prezentuje użytkownikowi to, czego może się spodziewać po przyjeździe na miejsce.

Kolejne sekcje serwisu podzielone są na „Apartamenty”, „Atrakcje okolicy” i „Kontakt”. W zakładce „Apartamenty” przedstawiliśmy wszystkie dostępne pokoje dla gości. Ich prezentacja jest statyczna i pokazuje wnętrze oraz pełne wyposażenie znajdujące się wewnątrz. Dla klienta docelowego, który wybiera apartamenty w Hoteliku Łebskim, kluczowy jest nocleg w wysokim standardzie. To właśnie ukazaliśmy na stronie Klienta.

Sekcja „Atrakcje okolicy” skupia się zwłaszcza na fotograficznym ukazaniu najważniejszych lokalizacji w Łebie. Podobnie jest w zakładce „Kontakt”, która prezentuje obiekty Klienta i prosty formularz kontaktowy. Całość została zamknięta w przyjemnych barwach jednolitych z charakterem obiektu i jego kolorystyką.

Realizacje stron internetowych z CP System

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie atrakcyjną stronę internetową? A może masz sklep wymagający odświeżenia lub zoptymalizowania pod kątem SEO? W CP System tworzymy zaawansowane serwisy dla większych Klientów i prostsze strony niewymagające większej przestrzeni.

Zapoznaj się z realizacjami podobnymi do Twoich potrzeb i sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej propozycji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy nawet dzisiaj!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.