izerskibulwar.pl

Tym razem stanęliśmy przed projektem zrealizowania strony internetowej obejmującej inwestycję budowlaną w Świeradowie-Zdroju. Klient oczekiwał interaktywnego serwisu, który pokazywałby najważniejsze zalety obiektów oraz rzuty wszystkich dostępnych apartamentów we wszystkich 4 budynkach mieszkalnych.

Prezentacja apartamentów na sprzedaż

Klient oferuje inwestycję budowlaną w formie 4 obiektów z apartamentami wewnątrz. Strona podzielona została na sekcje, które w sposób uporządkowany i maksymalnie atrakcyjny prezentują wszystkie informacje. Inwestor może szybko wybrać piętro, na którym znajduje się apartament i zapoznać się z jego położeniem. Każdy z nich został umieszczony w formie rzutu mieszkania. Potencjalny nabywca szybko dostrzeże wszystkie szczegóły inwestycji wraz z dokumentacją.

Realizacja projektu opiera się na wizualizacji oraz formie interaktywnej prezentacji. To nowoczesny sposób oferowania mieszkań, dzięki czemu użytkownik może szybko poznać całe osiedle, poszczególne obiekty i postawić na najatrakcyjniejszy dla niego apartament.

Prostota i konsekwencja w realizacji projektu

Dla naszego Klienta szczególne istotne było położenie nacisku na zwizualizowanie inwestycji. Dlatego cała strona główna i poszczególne sekcje witryny mają jednolitą szatę graficzną i kolorystykę. Podkreślają one korelację z obiektem inwestycyjnym i sprzyjają podjęciu decyzji zakupowej. Wszystkie obrazy prezentujące nieruchomość, są wizualizacjami, które jedynie prezentują przedstawiane na nich obiekty, o czym użytkownik jest poinformowany.

Dla osób zainteresowanych uzyskaniem dodatkowych informacji Klient udostępnił wszystkie niezbędne dane kontaktowe. Każdy przeglądający może poznać lokalizację obiektu, jak i biura zajmującego się sprzedażą. Przygotowaliśmy również prosty formularz zgłoszeniowy dla potencjalnych inwestorów.

Jeśli chcesz stworzyć nową stronę internetową lub udoskonalić już istniejącą, skorzystaj z kontaktu do nas. Nasz zespół chętnie podejmie się kolejnego zadania, tak by Twój biznes mógł się rozwijać. Zapraszamy!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.