izery4x4.pl

Strona internetowa dla firmy offroadowej z Jeleniej Góry

Tym razem zgłosił się do nas stały klient, który poprosił o pomoc w realizacji strony internetowej poświęconej offroadowi.

Katalog usług firmy to przejazdy autami terenowymi dla skierowana do osób indywidualnych oraz grup, czyli wycieczki terenowe, eventy firmowe lub wieczory panieńskie i kawalerskie.

Oprócz podstron prezentujących szczegółową ofertą strona internetowa została wyposażona w moduł sprzedażowy voucherów na jazdę w terenie oraz gadżetów firmowych.

Strona główna

Po wejściu na stronę główną serwisu użytkownik witany jest animowanym suwakiem prezentującym auta firmy w akcji terenowej. Poniżej suwaka widoczne są bloki, które za pomoca dynamicznej animacji prezentują atuty oraz ofertę firmy.

Każda firmowa strona powinna posiadać szczegółowo opisaną ofertę. W witrynach firm usługowych warto zamieścić galerię, która prezentuje profesjonalne fotografie oferowanych usług. Tak też uczyniślimy na izery4x4.pl

Sprzedaż voucherów online

Dodatkowym atutem witryny izery4x4.pl na tle konkurencji jest możliwość zakupu voucheru na jazdę offroadową online. Podstrona produktowa pozwala na wybór długości przejazdu, do wyboru jest opcja 60-minutowa oraz 100 minutowa. Drugim atrybutem do wyboru jest określenie ilości osób, które chcą skorzystać usług izery4x4.

W dalszych krokach użytkownik ma możliwość zapłaty za voucher szybkim przelewem online w systemie przelewy24, zwykłym przelewem lub odebrać go osobiście.

Dodatkowo dla wygody użytkownika wyposażyliśmy sklep internetowy izery4x4.pl w możliwość odbioru vouchera w paczkomacie inPost.

Oprócz zakupu voucherów w sklepie internetowych gość może zakupić gadżety firmowe, takie jak kubki, czapki i bluzy.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.