jpblf.pl

Strona internetowa dla firmy prawniczej

JP Business Law Firm to firma prawnicza z Warszawy zajmująca się obsługą prawną biznesu w Polsce dla firm zagranicznych.

Dlatego fundamentem pracy nad stroną www dla firmy prawniczej było wdrożenie funkcjonalności prezentacji treści w wielu językach. Oprócz polskiego witryna dostępna jest w języku angielskim oraz rosyjskim.

Respnsywna podstrona z opisem firmy

Szczegółowy opis firmy oraz jej atuty zamieściliśmy w zakładce „O firmie”. Zadbaliśmy o prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych z dotykowymi ekranami oraz na komputerach osobistych.

W bocznej części umieściliśmy skróty do poszczególnych podstron poświęconych ofercie usług prawniczych: PolishDesk, RussianDesk, GlobalmobilityDesk

Prezentacja zespołu na stronie www

Głównym problemem wielu stron www dla apartamentów jest brak możliwości łatwego zarezerwowania miejsca noclegowego. My zadbaliśmy o wdrożenie profesjonalnego, a zarazem łatwego w obsłudze systemu zintegrowanego z serwisem Booking.com (Channelmanager).

Wykorzystując te rozwiązanie, goście nie muszą kontaktować się telefonicznie ani poprzez e-mail z właścicielami apartamentów. Mogą dokonać rezerwacji natychmiast i od razu za nią zapłacić, co stanowi ogromne udogodnienie.

Ważna jest też nienachalna prezentacja nasyconych kolorami fotografii krajobrazowych. Odpowiednio zoptymalizowane zdjęcia pozwalają na szybkie wczytywanie witryny przez przeglądarkę, jak i zachęcają internautów do pozostania, zwiększając szanse sprzedażowe.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.