Strona internetowa dla firmy prawniczej

JP Business Law Firm to firma prawnicza z Warszawy zajmująca się obsługą prawną biznesu w Polsce dla firm zagranicznych.

Dlatego fundamentem pracy nad stroną www dla firmy prawniczej było wdrożenie funkcjonalności prezentacji treści w wielu językach. Oprócz polskiego witryna dostępna jest w języku angielskim oraz rosyjskim.

Strona główna z filmem oraz prezentacją usług prawniczych

Strona główna jpblf.pl to film video prezentujący Warszawę z lotu ptaka oraz krótki opis firmy. W dalszej części prezentujemy cztery filary działalności JP Business Law Firm.

Oraz ostatni segment to skorcona prezentacja trzech głownych gałęzi usług, które oferuje firma.

Respnsywna podstrona z opisem firmy

Szczegółowy opis firmy oraz jej atuty zamieściliśmy w zakładce „O firmie”. Zadbaliśmy o prawidłowe wyświetlanie na urządzeniach mobilnych z dotykowymi ekranami oraz na komputerach osobistych.

W bocznej częsci umieściliśmy skróty do poszczególnych podstron poświęconych ofercie usług prawniczych: PolishDesk, RussianDesk, GlobalmobilityDesk

Prezentacja zespołu na stronie www

Wizerunek firmy jest bardzo ważny. Zaprezentowanie całego zespołu ze zdjęciami zespołu to dobry sposób na budowanie marki oraz zaufania.

W tym przypadku zdecydowaliśmy się na siatkę z pracownikami oraz krótki opis zajmowanego stanowiska w firmie. Po kliknięciu przenosimy się do dedykowanej podstrony z opisem każdego prawnika.