kancelaria-prawna.org

Responsywna strona internetowa dla Kancelarii prawnej

Tym razem mieliśmy przyjemność wykonać firmową stronę internetową dla Radcy prawnego Marka Majki, która posiada biura w Jeleniej Górze oraz Wrocławiu.

Nasze podejście to indywidualny projekt dla każdej realizacji. Nie inaczej jest również w tym przypadku, dlatego staraliśmy się, aby maksymalnie postawić na rzeczowe, merytoryczne treści rezygnując z tradycyjnych fotografii, które bardzo często pojawiają i powtarzają się w projektach w tej branży

Prezentacja radców prawnych na stronie www

Aby użytkownik, odwiedzając stronę Kancelarii Prawnej podjął decyzję, aby skorzystać z jej usług podstrona „O nas” powinna być wypełniona rzetelnymi, potwierdzonymi informacjami.

Każdy z pełnomocników posiada krótką biografię z informacjami na temat wykształcenia, doświadczenia, specjalizacji prawnej oraz zdjęcie, aby dodatkowo pokreślić profesjonalny wizerunek kancelarii.

Usługi kancelarii na stronie internetowej

Każda firmowa strona internetowa powinna posiadać informacje na temat oferty. Nie inaczej jest w przypadku realizacji dla Kancelarii Prawnej Majka & Majka.

Naszym zadaniem było w sposób logiczny i bardzo przejrzysty dla użytkownika zaprezentować bogatą specjalizację i usługi.

Blog z poradami prawnymi

Aby podkreślić wizerunek, jako specjaliści w branży witryna została wyposażona w blog, na którym publikowane są artykuły na temat aktualnych zmian w prawie oraz poradniki dotyczące częstych sytuacji.

Podstrona kontaktowa z oddziałami

Kancelaria Majka & Majka posiada dwa biura lokalne w Jeleniej Górze oraz w Wrocławiu.

Czytelny podział to na pewno to, co docenią użytkownicy chcą skontaktować się z konkretnym biurem.

W obrębie podstrony kontaktowej oraz całej witryny każdy nr telefonu oraz adres e-mail jest klikalny, co docenią użytkownicy smartfonów i zwolennicy szybkiego kontaktu.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.