kk-solutions.com

Podczas realizacji projektu strony internetowej Klienta skupiliśmy się na wyszczególnieniu najważniejszych usług świadczonych przez przedsiębiorstwo. To zaowocowało powstaniem przejrzystych sekcji, które szybko kierują odbiorcę docelowego do właściwego miejsca. Cała strona jest również dopasowana do odbiorcy posługującego się językiem polskim, angielskim i niemieckim. Przyjrzyj się kilku szczegółom!

Podział strony na sekcję usług, materiałów i procesów

Firma KK Solutions specjalizuje się w produkcji części i podzespołów z tworzyw sztucznych. Zamówienia realizuje w zaawansowanym parku maszynowym przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń do projektowania, wytwarzania i obróbki elementów z tworzyw sztucznych. W naszej pracy skupiliśmy się na wyeksponowaniu kluczowych sektorów działalności firmy:

  • technologia medyczna;
  • płytki drukowane PCB;
  • fotowoltaika;
  • recykling;
  • galwanizacja;
  • ochrona środowiska.

Poza tym zaimplementowaliśmy dodatkowe sekcje dotyczące najczęściej realizowanych usług oraz materiałów, które firma KK Solutions wykorzystuje w swojej fabryce.

Dopasowanie designu i maksymalna responsywność

Poprzedni design strony internetowej nie odpowiadał oczekiwaniom Klienta, dlatego zaprojektowaliśmy nową grafikę w całym projekcie. Jego główne kolory – odcienie błękitu i biel – korelują z logo firmy KK Solutions, co jeszcze bardziej zwraca uwagę odbiorcy. Przejrzysty projekt został maksymalnie ujednolicony, by zapewniać lekkość i świeżość w nawigacji. Wybór każdej z osobnych sekcji powoduje zmianę grafiki w tle, która jest dopasowana do aktualnie wybranej kategorii usług.

Dodatkowo cała strona została zaprojektowana tak, by osoba przeglądająca mogła w szybki sposób znaleźć interesujące ją informacje. Responsywność strony jest widoczna bez względu na urządzenie, które służy do jej otwierania i przeglądania.

Wykonaj swój projekt z CP System!

Oczekujesz profesjonalizmu, terminowości i dopasowania do Twoich oczekiwań? Jeśli chcesz stworzyć nową stronę, przenieść swój sklep internetowy lub zmodyfikować obecnie istniejący, skorzystaj z naszych usług!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.