lalacafe.pl

Strona internetowa kawiarni

Nowoczesna i responsywna strona www dla kawiarni w malowniczym Świeradowie-Zdroju to jedna z naszych ostatnich realizacji. Witryna zawiera niezbędne informacje dla gości i doskonale prezentuje się zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i ekranach smartfonów.

Przejrzysta strona główna kawiarni

Zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami strona główna zawiera logo lokalu oraz atrakcyjne zdjęcia zachęcające do zapoznania się z ofertą. Umieściliśmy tutaj linki CTA do sekcji deserów w karcie menu. U góry znajdują się odnośniki do wszystkich podstron.

W dolnej sekcji zamieściliśmy niezbędne dane kontaktowe i teleadresowe oraz przejrzystą mapkę, która pomoże trafić gościom do kawiarni. Strona www zawiera także widget z zachętą do odwiedzenia Tripadvisora, Google oraz Facebooka i dodania tam recenzji.

Czytelna zakładka menu kawiarni

Informacja o aktualnej ofercie gastronomicznej lokalu jest niezmiernie istotna dla każdego gościa. Z tego względu zdecydowaliśmy się wykonać dedykowaną, czytelną zakładkę z menu kawiarenki. Znajdują się tam ceny poszczególnych napojów oraz deseru wraz z opisami.

Podstrona została wykonana zgodnie z zasadami RWD i jest prawidłowo wyświetlana na każdym urządzeniu, również mobilnym. Dzięki temu osoby, które chcą zapoznać się z ofertą miejsca w trakcie spaceru, będą mogły to zrobić na swoim telefonie komórkowym.

Podstrona z ofertą bawialni dla dzieci

Jednym z wyróżników niewielkiej restauracji jest bawialnia dla dzieci. Dedykowaliśmy jej również osobną podstronę, na której znalazły się szczegółowe informacje na temat znajdujących się w niej atrakcji. Umieściliśmy także tabelę ze szczegółowym cennikiem.

Znalazła się tutaj również galeria zdjęć, dzięki której goście mogą zobaczyć, co lokal ma im do zaoferowania. Podobnie jak w pozostałych zakładkach, stopka zawiera przydatne informacje kontaktowe oraz mapkę. Jest także widget zachęcający do pozostawienia recenzji.

Wizerunkowa podstrona „O nas”

Lokal to nie tylko aromatyczna kawa i wyśmienite desery, lecz miejsce, które tworzą ludzie. Z tego powodu witryna zawiera również podstronę „O nas”. Jej treść opisuje ofertę i pokazuje uśmiechnięte kelnerki i baristki, czekające na przybycie gości.

Zakładka zawiera obszerny tekst na temat działalności Lala Café zoptymalizowany pod względem SEO, a jednocześnie przystępny dla każdego odwiedzającego serwis. Dzięki responsywności wyświetla się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Formularz kontaktowy oraz galeria

Niezbędnym elementem każdej witryny lokalu usługowego jest podstrona z informacjami teleadresowymi. Zamieściliśmy tam formularz kontaktowy z klauzulą RODO oraz adres, numer telefonu, e-mail i godziny otwarcia wraz z wygodną mapką dojazdu.

Ważnym elementem, który skłania gości do odwiedzenia kawiarenki, jest możliwość wcześniejszego obejrzenia pomieszczeń oraz deserów. Stworzyliśmy więc atrakcyjną wizualnie galerię ze zdjęciami podzielonymi na dwie logiczne sekcje.

Stwórzmy razem stronę dla Twojej kawiarni!

Dobrze zaprojektowana pod względem UI/UX oraz doskonale zoptymalizowana w zakresie SEO strona www dla kawiarni Lala Café pozwoliła znaleźć się jej w TOP10 wyników Google. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej witryny dla swojej działalności, to skontaktuj się z nami!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.