magnolia-krysztal.pl

Witryna internetowa magnolia-krysztal.pl została przygotowana dla Klienta, który posiada dwa hotele w Świeradowie-Zdroju. Użytkownik na stronie głównej spotyka się z prezentacją obu hoteli, które stają się widoczne po skierowaniu kursora na nazwę każdego z nich. Celem stworzenia strony było zwiększenie przejrzystości i atrakcyjności w odbiorze oferty oraz zapewnienie szybkiego dostępu do panelu rezerwacji.

Projekt dwóch hoteli na jednej witrynie

Oczekiwania Klienta wobec strony internetowej były jasne – stworzenie witryny wspólnej dla dwóch hoteli przy jednoczesnym zaimplementowaniu silnika rezerwacyjnego i channel manager współpracującego z booking.com. Oba zadania zostały zrealizowane przez nasz zespół zgodnie z oczekiwaniami. Efektem tego jest responsywna i atrakcyjna dla Użytkownika strona internetowa, która prezentuje w sposób nienachalny i maksymalnie prosty najważniejsze korzyści z wykupienia pobytu w jednym z hoteli.

Aby to osiągnąć, każdy z hoteli posiada inną kolorystykę strony głównej. Dominuje zwłaszcza biel stanowiąca świetne tło dla zdjęć prezentujących rzeczywiste miejsca w każdym z ośrodków. Font opisujący atrakcje obecne w hotelach jest wyrazisty i jednocześnie nieprzytłaczający, co umożliwia dokładne zapoznanie się z treścią.

Silnik rezerwacyjny i channel manager

Nasz Klient oczekiwał również umieszczenie na obu witrynach silnika rezerwacyjnego oraz implementacji channel manager z uwzględnieniem systemu wewnętrznego hoteli, oraz booking.com. Dlatego zapewniliśmy odbiorcy dostęp do widocznego panelu rezerwacji już na pierwszej stronie.

Silnik rezerwacji jest połączony z channel manager celem ujednolicenia wszystkich platform oferujących pobyty dla naszego Klienta. Rozwiązanie to zapewnia łatwe zarządzanie rezerwacjami we wszystkich serwisach, na których Klient sprzedaje pobyty w hotelach. Są zespolone z wewnętrznym systemem rezerwacji i booking.com.

Chcesz stworzyć nową witrynę lub sklep internetowy? A może potrzebujesz wprowadzić niezbędne zmiany w już istniejącej platformie? Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się profesjonalną obsługą Twoich treści w internecie!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.