makeagain.pl

Biuro projektantki wnętrz

Make Again to firma zajmująca się projektowaniem wnętrz z siedzibą w Jeleniej Górze. Zespół oddaje swoje poczucie estetyki na usługi swoich klientów, dostarczając projekty swoim klientom, które są zarówno wyjątkowe, jak i asertywne.

Projektantka powierzyła nam stworzenie projektu nowej strony internetowej: między wrażliwością a bystrym spojrzeniem podjęliśmy się stworzenia spójnego cyfrowego uniwersum, wiernego marce, jej wartościom, jej tożsamości.

Cele projektowe

Właścicielka biura projektowego chciała, aby cyfrowy wizerunek Jej marki był ciepły i uspakajający. Celem projektu było ułatwienie i zachęcenie do kontaktu przyszłym klientom.

Do realizacji takiego celu niezbędne było znaczenie obrazu. Dostarczone fotografie musiały zajmować decydujące miejsce na stronie internetowej, ale bez szkody dla umieszczonych w projekcie treści.

Do realizacji celu wykorzystaliśmy pudrowy beż i biel i czerń oraz proste kształty, które dają poczucie profesjonalizmu.

Aby stworzyć witrynę, która prezentuje profesjonalne usługi, przywiązaliśmy dużą wagę do zdjęć projektów, które jakościowo są z najwyższej półki i zapraszają odwiedzających do eksploracji portfolio i usług firmy.

Doświadczenie użytkownika deskotopowego i mobilnego

Aby nadać witrynie elegancję i wiarygodność, użyliśmy typografii bezszeryfowej, łącząc ją z bardziej nowoczesną i wyrafinowaną, aby zapewnić dobrą czytelność zarówno na komputerze, jak i telefonie komórkowym.

Połączyliśmy minimalizm i płynne lekkie animacje, które podkreślają najważniejsze treści na stronie internetowej.

Miękki i beżowy wygląd tytułów, przyciąga uwagę użytkownika i ułatwia czytanie.

Zastosowanie animacji loadera poprawiają poczucie płynności podczas przeglądania serwisu.

Podstrony ofertowe zostały wyposażone w proste formularze kontaktowe, aby jeszcze bardziej ułatwić nawiązanie kontaktu użytkownikowi.

Wreszcie, aby zagwarantować użytkownikowi prostą i wydajną nawigację zadbaliśmy o wdrożenie dobrych praktyk SEO i UX: responsywność, czasy ładowania oraz przejrzystą strukturę i odpowiednią treść opartą na strategicznych żądaniach.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.