medest-zdw.pl

Prezentujemy kolejną realizację strony internetowej dla Klienta z branży medycyny estetycznej. medest-zdw.pl to witryna dla gabinetu medycyny estetycznej MEDest w Zduńskiej Woli. Oczekiwania Klienta były precyzyjne i dotyczyły stworzenia strony internetowej, która w sposób prosty i zachęcający prezentuje ofertę firmy oraz ułatwia dostęp do najważniejszych usług wraz z możliwością szybkiego kontaktu.

Tworzenie strony medest-zdw.pl

Nasz zespół w odpowiedzi na potrzeby Klienta wykonał witrynę internetową, która z łatwością przeprowadza użytkownika przez wszystkie elementy oferty gabinetu. Strona główna wita osobę ją odwiedzającą rzeczywistą fotografią zabiegu estetycznego na twarz. W kolejnych segmentach został umieszczony przegląd najważniejszych usług z podziałem na konkretne strefy ciała pacjenta. Strona główna zapoznaje odbiorcę z zespołem, który realizuje zabiegi estetyczne w gabinecie.

Elementem kluczowym opisywanej witryny jest oferta. Każda z 7 kategorii otwiera podstronę, na której w sposób jasny i precyzyjny opisano zastosowanie metody zabiegu i najważniejsze informacje na jego temat. Prezentacja oferty została wzbogacona o fotografię specjalistów wykonujących zabiegi w gabinecie.

Kluczowe elementy witryny medest-zdw.pl

Jednym z ważniejszych miejsc na stronie internetowej Klienta jest zakładka „o nas”. Zapoznaje ona użytkownika z kwalifikacjami, osiągnięciami i doświadczeniem zespołu realizującego wszystkie zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej.

Ta podstrona została zaprojektowana w ten sposób, by zapewnić maksymalną ilość informacji i jednocześnie nie znudzić odbiorcy zbędnymi szczegółami. W ten sposób pacjent jeszcze przed umówieniem wizyty może zapoznać się z personelem.

Nasz zespół tworzy strony internetowe, modernizuje już istniejące i zapewnia wsparcie dla Klientów oczekujących zwiększenia ruchu organicznego dla danej witryny. Jeśli potrzebujesz pomocy w jednej z ww. dziedzin, skorzystaj z naszej oferty! Zapoznaj się też z pozostałymi realizacjami, by przekonać się o naszym doświadczeniu i możliwościach!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.