mountainaparts.pl

Serwis internetowy dla firmy zajmującej się wynajmem i zarządzaniem apartamentami

Mountain Aparts to młody, ale już doświadczony zespół w branży hotelarskiej, dla którego stworzyliśmy stronę internetową prezentujące apartamenty będą w ofercie firmy z możliwością rezerwacji online pobytu.

Stworzona witryna internetowa to projekt utrzymany w eleganckim designie dostosowanym do urządzeń mobilnych.

Obecne trendy w projektowaniu witryn internetowych umożliwiają oparcie contentu na stronie www nie tylko na treści i animacjach. Video na stronie głównej to bardzo popularne rozwiązanie stosowane przez wielu twórców.

Umiejętne osadzenie treści filmowych to dodatkowy atut oraz wrażenie profesjonalizmu. Na stronie mountainaparts.pl znajduje się zapętlone i umiejętnie skompresowane video, które nie prowadzi do opóźnienia ładowania witryny, co jest ogromnie ważne w przypadku wolniejszych połączeń internetowych, szczególnie na smartfonach.

Prezentacja i rezerwacja online apartamentów

W przypadku witryn internetowych z branży hotelarskiej arcyważnym aspektem są profesjonalne fotografie wnętrz. W tym przypadku bardzo duży nacisk położyliśmy na ich prezentację.

Dodatkowym atutem jest silnik rezerwacyjny, który pozwala na bezpośrednio na stronie www rezerwację apartamentu oraz wpłatę zaliczki za pobyt bez udziału pośredników OTA tj. booking.com

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.