na-stoku.pl

Strona internetowa apartamentów w Karkonoszach

Właściciele Apartamentów Na Stoku zwrócili się do nas już po raz drugi, aby przenieść ich kolejny obiekt hotelowy do sieci. Potrzebowali nowej platformy, która poprawiłaby cyfrowe wskaźniki i ostatecznie pozwoliłaby gościom doświadczyć ducha tego miejsca od pierwszego kliknięcia.

Opracowując nasze podejście, każdy element strony został przeanalizowany pod kątem konkretnego celu, zarówno z punktu widzenia funkcjonalności jak i komunikacji.

To, w połączeniu z responsywnym i adaptacyjnym projektem, zapewniło angażujące, zachęcające i inspirujące połączenie, które lepiej podkreślało wartości marki oraz zwiększało jej rozpoznawalność.

Zamiast stosować ścisłą i sztywną siatkę, każda z sekcji treści została zaprojektowana tak, aby mieć nieco inny układ. Dzięki temu nawigacja jest bardziej dynamiczna, zachęcając naszych gości internetowych do dalszego odkrywania witryny.

Dodatkowo bardziej rozpowszechnione połączenie bieli i zieleni zapewniło otwarty projekt, zrównoważono typografię w celu poprawy czytelności, a duże fotografie wykorzystano, aby zapewnić nowoczesny aspekt strony internetowej.

Doświadczenia z rezerwacji bezpośredniej

Aby zapewnić beztroski proces rezerwacji, nowa strona została zintegrowana z systemem rezerwacyjnym bezpośredniej i dopasowana do nowej witryny. To znacznie poprawiło komfort użytkownika, czyniąc proces bezproblemowym od sprawdzania dostępności do wymeldowania.

Zapewnił również korzyści dla właścicieli, automatyzując proces rezerwacji, redukując rezerwacje z kanałów OTA i ostatecznie zwiększając łączne przychody z rezerwacji.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.