noclegiwtatrach.pl

Booking engine – intuicyjne narzędzie do kompleksowej obsługi rezerwacji obiektu

Podczas współpracy z obiektem turystycznym w Tatrach zrealizowaliśmy system rezerwacji do kompleksowej obsługi luksusowych domków dla turystów. Nasz system opiera się o silnik rezerwacyjny do prostego i intuicyjnego rezerwowania pobytu.

W czasie realizacji stawialiśmy na prostotę i niezawodność. Celem było ułatwienie procesu rezerwacji. Wybraliśmy silnik rezerwacyjny, który doskonale sprawdza się w podobnych projektach. Dane wskazują na to, że jest to jeden z najpewniejszych kanałów sprzedaży usług turystycznych. Takie rozwiązanie daje gościom możliwość dokonywania rezerwacji w czasie rzeczywistym. Zintegrowaliśmy to narzędzie ze stroną internetową klienta.

Osobom odwiedzającym witrynę umożliwiliśmy intuicyjną rezerwację za pośrednictwem powszechnie znanego portalu booking.com. Dzięki temu goście mogą błyskawicznie zweryfikować dostępność wybranego domku w danym terminie dla określonej liczby gości oraz dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem.

Zastosowany przez nas channel manager dla obiektów turystycznych gwarantuje naszemu klientowi łatwość zarządzania rezerwacjami dokonanymi za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki niemu goście mają możliwość korzystać z dostępnych funkcji bezpośrednio z witryny obiektów.

Wszechstronność systemu – dwie wersje językowe

Ważnym aspektem było także umożliwienie zagranicznym turystom skorzystania z oferty pobytu w domkach o podwyższonym standardzie. Dlatego zrealizowaliśmy dwie wersje językowe. Na stronie noclegiwtatrach.pl znajduje się treść w języku polskim i angielskim. Są tam informacje szczegółowo opisujące lokalizacje, obiekty turystyczne i ich wyposażenie, a także atrakcje regionu. Turyści posługujący się jednym i drugim językiem mają też możliwość przeczytania opinii innych gości domków. Postaraliśmy się także o to, by można było w prosty sposób zarezerwować pobyt.

Nasze działania korzystnie wpłynęły na współczynnik konwersji, czyli pomogły skutecznie zamienić osoby odwiedzające stronę w gości obiektu!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.