nowemlyny.pl

Projekt nowej strony internetowej dla Klienta zajmującego się sprzedażą lokali użytkowych w Lesznie. Witryna powstała w formacie landing page, co oznacza, że wszystkie informacje przekazywane użytkownikowi znajdują się na stronie głównej. Taka budowa witryny pozwala uzyskać dostęp do wszystkich najważniejszych informacji w krótkim czasie. Oto szczegóły projektu i jego realizacji!

Projekt w pełni responsywny dla każdego odbiorcy

Cały obiekt oferuje potencjalnym nabywcom aż 109 apartamentów oraz lokale usługowe. Nasz Klient oczekiwał stworzenia witryny, która ukazywałaby zalety całej oferty z zachowaniem przejrzystości oraz prostoty wykonania. Strona główna od samego początku wita użytkowników piękną fotografią inwestycji. W lewym górnym rogu umieściliśmy zwięzły formularz zgłoszeniowy, który wyświetla się bez nachalnego zasłaniania treści wizualnej. Stworzyliśmy landing page, który cechuje się pełną responsywnością na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, co podnosi jakość całej witryny w oczach odbiorcy.

W naszej pracy skupiliśmy się na przekazaniu odpowiedniej ilości treści, która byłaby jedynie uzupełnieniem dla rzeczywistych fotografii istniejącego obiektu. Użytkownik może w ten sposób przyjrzeć się oferowanym lokalom i wyobrazić sobie w jednym z nich swoje miejsce. Cały obiekt dysponuje kilkoma typami lokali, co przekłada się na różne powierzchnie i rozmieszczenie pomieszczeń. Wszystkie są ukazane w kolejnej części strony w firmie rzutów. Potencjalny nabywca ma możliwość dokładnie przejrzeć podstawową dokumentację projektową i wybrać interesujący go apartament.

Całość dopełniona jest podstawowymi informacjami o lokalizacji. Użytkownik może sprawdzić, w jakiej części miasta znajduje się inwestycja, oraz gdzie ma szukać najważniejszych dla siebie punktów w mieście.

Twoja strona w sieci z CPSystem

Już teraz możesz przejrzeć inne realizacji, które wykonaliśmy dla naszych Klientów. Skorzystaj z zakładki kontakt, by przekazać nam swoje cele dotyczące nowego projektu. 

Jesteśmy otwarci na budowę nowej witryny, modernizację już istniejącej, czy przeprowadzenie akcji poprawiającej widoczność w sieci. Nie czekaj! Podnieś swoją sprzedaż jak najszybciej, dzięki zaawansowanym metodom CP System! Dołącz do szerokiej liczby zadowolonych Klientów.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.