osrodek-hr.com

Rozbudowana i funkcjonalna witryna skierowana do osób poszukujących pracy sezonowej w UK i Irlandii. Składa się z 6 zakładek i strony głównej, które w sposób wyczerpujący opisują zasady, charakterystykę i korzyści z podjęcia pracy sezonowej.

Klient oczekiwał kompleksowej witryny, która zapewni pracownikom z różnych krajów kontakt i podjęcie współpracy. Realizacja zadania obejmowała przygotowanie witryny, opisów, zdjęć oraz wersji językowych.

Serwis firmy Ośrodek HR

Dla grupy docelowej kluczowe znaczenie ma przejrzystość i zdobycie wyczerpujących informacji na temat zorganizowania pracy za granicą. Dlatego nasz zespół nie ograniczył się jedynie do zamieszczenia wyczerpujących opisów. Każda z zakładek została podzielona na kilka odrębnych ponumerowanych sekcji, które krok po kroku informują potencjalnego klienta o:

  • informacjach ogólnych;
  • formalnościach;
  • charakterystyce stanowiska;
  • wynagrodzeniu;
  • ubezpieczeniu;
  • kosztach;
  • miejscu zakwaterowania;
  • procedurze wyjazdu.

Dodatkowo zamieściliśmy rzeczywiste fotografie z miejsc wykonywania pracy w różnych punktach UK i Irlandii. Potencjalni klienci firmy Ośrodek HR mogą również przeglądać zdjęcia miejsc kwaterunkowych i poznać ich standard. Duża ilość grafik i fotografii nie ma negatywnego wpływu na czas ładowania strony internetowej, co sprzyja korzystaniu z niej z na PC, laptopach, czy urządzeniach mobilnych.

Rozbudowana witryna bez przytłoczenia dla odbiorcy

Bez względu na język wyświetlanych treści (polski, rosyjski, ukraiński, bułgarski i rumuński) użytkownik ma dostęp do tych samych informacji. To priorytet dla naszego Klienta, który pozyskuje pracowników sezonowych właśnie z tych krajów Europy. Witryna zawiera również wyczerpujące informacje na temat samej firmy i kontakty do osób będących opiekunami klientów. Wszystkie te dane zostały umieszczone w zakładce „kontakt”, a najważniejsze z nich powtarzają się na samym dole witryny w każdej zakładce.

Twoja strona internetowa wymaga modyfikacji? Chcesz stworzyć swój serwis od nowa lub wykorzystać inną technologię? Już dziś skontaktuj się z nami i sprawdź nasze możliwości w tworzeniu prostych i zaawansowanych stron internetowych!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.