parklinowy.na-stoku.pl

Projekt witryny powstał na bazie realnych fotografii i zwięzłych opisów kategorii. Klient oczekiwał stworzenia strony przyjemnej dla oka i w pełni funkcjonalnej pod kątem planowania rezerwacji. Dlatego stworzyliśmy pozycję opartą na kilku zakładkach omawiających najważniejsze propozycje z oferty Klienta. Oto efekt naszych działań!

Strona parku linowego i jej dopasowanie do oczekiwań grupy docelowej

Dla Klienta kluczowe znaczenie miało pokazanie najważniejszych cech parku linowego w Świeradowie-Zdroju. Dlatego cała witryna została utrzymana w spójnej kolorystyce stanowiącej piękne tło dla zdjęć oraz obowiązkowej treści. Użytkownik, który obserwuje tę stronę, w pierwszej kolejności przygląda się pięknym zdjęciom wykonanym na trasie parku.

Jego oczom ukazuje się menu umieszczone po lewej stronie witryny, które zostało przypięte i nie zmienia swojego położenia bez względu na miejsce, w którym przebywa użytkownik.

Strona główna witryny zawiera również kilka najważniejszych bloków tekstu. Odbiorca dowiaduje się z nich, dla kogo przewidziany jest park linowy, jakie atrakcje na niego czekają i co musi zrobić, by zorganizować w nim aktywny wypoczynek. Całości dopełnia informacja z danymi kontaktowymi do Klienta.

Pozostałe elementy witryny parku linowego

Oferta obiektu skierowana jest do klientów indywidualnych, jak również grup zorganizowanych. Dlatego w menu umieściliśmy opcję zorganizowania atrakcji dla grup. Kolejne miejsce zajmuje zakładka „urodziny”, która skierowana jest zwłaszcza do rodziców chcących zorganizować w danym miejscu imprezę dla swojej pociechy.

Całość uzupełniona jest przez kalendarz oraz cennik, które dostarczają użytkownikowi wszystkich informacji na temat oferty Klienta. Świetnym sposobem kontaktu jest skorzystanie z formularza zgłoszeniowego, który dostarczy Klientowi natychmiastowe zapytanie od użytkownika witryny.

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu prostej lub zaawansowanej strony internetowej? A może chcesz zwiększyć na niej ruch organiczny? Sięgnij po zakładkę kontakt i przedstaw nam swoje cele, a my zajmiemy się resztą! Zapraszamy!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.