Strona firmowa dla Jakubowicz partner group

Paweł Jakubowicz Group to firma skupiająca się na wyszukiwaniu inwestorów na rynku nieruchomości. Firma zwróciła się do nas z prośbą o zaprojektowanie strony internetowej, która obejmowała strategię marki przy zastosowaniu istniejącej identyfikacji wizualnej.

Zaproponowaliśmy, że profesjonalizm i autentyczne zainteresowanie sukcesem w połączeniu z przejrzystością i otwartością będzie skutecznym punktem w dalszej komunikacji marki.

paweljakubowicz.pl

Zaprojektowaliśmy stronę internetową firmy, która ma budować zaufanie i budować wiarygodność poprzez promowanie doświadczenia i kompetencji firmy JPG w jej branży. Poszczególne bloki prezentacyjne mają oryginalny i bardzo wciągający design, zwiększając zainteresowanie odwiedzających różnymi interaktywnymi funkcjami.

Projekt wizualny opiera się na logotypie marki, który zapewnił nam dość surowy, ale satysfakcjonujący zestaw ograniczeń twórczych. Bogata w treści i funkcje strona internetowa wygląda minimalistycznie i jest łatwa w użyciu zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach desktopowych.

Kalkulator zysku na stronie www

Zastosowaliśmy niestandardowy silnik przewijania witryny wraz z różnymi nowoczesnymi funkcjami interaktywnymi sprawia, że projekt wizualny wygląda innowacyjne, zaawansowanie i inteligentnie.

Profesjonalizm i autentyczność zespołu JPG to jedne z ich kluczowych atrybutów. Dlatego na stronie głównej przygotowaliśmy dla użytkowników kalkulator zysku, który w prosty sposób oblicza zwrot z zainwestowanej kwoty w inwestycje.