zellerfeld.pl

Sklep internetowy z akcesoriami do domu

Realizacja sklepu internetowego zellerfeld.pl to projekt utrzymany w klasycznym designie, którego sprzedawany asortyment to akcesoria do domu i hotelu, takie jak zestawy obiadowe, kawowe, sztućce, akcesoria łazienkowe oraz kuchenne.

Na stronie głównej zostały wyeksponowane główne kategorie na rzucające się w oko banery oraz najnowsze i outletowe produkty.

Na podstronach kategorii skupiliśmy się na oszczędnej prezentacji tylko produktów, aby użytkownik nie był rozpraszany żądnymi innymi funkcjonalnościami.

Karta produktu

Podstrona produktowa to lewy blok z prezentacją szczegółowych fotografii produktu. Prawy blok to nawiązujący do ogólnego wyglądu tytuł produktu, cena oraz opis produktu.

Poniżej produktu to znajdują się produkty z tej samej kategorii, którymi użytkownik też może być zainteresowany.

Popupy, promocje

Zellerfeld.pl to również stałe promocje dla wszystkich klientów, tj darmowa wysyłka po przekroczonej wartości produktów w koszyku oraz przysługujące rabaty.

Dlatego przy pierwszych odwiedzinach w sklepie użytkowników wita przyjazny i responsywny popup informujący o wszystkich promocjach i rabatach w sklepie internetowym.

Karta Kontakt w sklepie internetowym

W celu sprawnej obsługi kupujących w zellerfeld.pl wdrożyliśmy pływający widget z ikonami do szybkiego kontaktu telefonicznego mailowego oraz za pośrednictwem facebookowego messengera.

Podstrona kontaktowa to potrzebne informacje do biura obsługi klienta oraz formularz kontaktowy podany w eleganckiej formie.

Platforma B2B dla zakupów hurtowych

Wyróżniająca funkcjonalnością w zellerfeld.pl to funkcja zakupów dla klientów hurtowych. Formularz rejestracyjny w sklepie jest rozdzielony na klienta detalicznego i hurtowego. Po rejestracji biuro klienta po weryfikacji danych zatwierdza rejestracje i konto użytkownika zyskuje dostęp do cen specjalnych produktów oraz progów cenowych.

Progi cenowe to reguły stworzone wg poniższego przykładu:

Jeśli klient zakupi 10 sztuk danego produktu to cena jednostkowa spada o 10%, jeśli zamówi 20 sztuk, to cena domyślna spada o 20%.

Oprócz cen specjalnych klient hurtowy może również uzyskać do kategorii specjalnych oraz innych promocji.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.