praca.topping-work.eu

Tym razem Klient Topping Work Europe potrzebował wsparcia w stworzeniu strony internetowej dla osób ze Wschodu, które poszukują pracy na terenie Europy Zachodniej i Centralnej. Strona główna jest utrzymana w domyślnym języku rosyjskim. Klient oczekiwał prostego designu korelującego z jego logotypem oraz szybkości działania na każdym urządzeniu.

Witryna dla kandydatów do pracy w Topping Work Europe

Strona główna od razu zapewnia użytkownika, że jest w odpowiednim miejscu. W centralnym punkcie umieszczono możliwość wyboru oferty pracy i zakresu poszukiwanego stanowiska właściwego dla umiejętności i doświadczenia kandydata. Nieco niżej można dostrzec najważniejsze kierunki zatrudniania pracowników.

Daje to potencjalnemu klientowi odpowiedź na pytanie, czy w tej firmie znajdzie dla siebie pracę. W zakładce „praca w Polsce” użytkownik może przeglądać aktualne oferty pracy wraz z najważniejszymi szczegółami. Całość dopełniają informacje dotyczące samego pośrednika, czyli najważniejsze informacje kontaktowe.

Witryna daje do użytku odbiorcy 4 najważniejsze zakładki:

  • praca w Polsce;
  • aktualne oferty pracy;
  • polecane pozycje;
  • często zadawane pytania;
  • oraz kontakt.

Jeżeli na stronę wszedł pracodawca, może przy pomocy przekierowania „Dla Pracodawcy” przejść do drugiej witryny przygotowanej dla przedsiębiorców.

Maksymalna ilość informacji i prostota przekazu

Pracownik, który szuka zatrudnienia, chce uzyskać sporo danych w krótkim czasie. Liczy się dla niego przejrzystość i właśnie dlatego strona https://praca.topping-work.eu/ została utrzymana w takim stylu. Jej szata graficzna nie przytłacza kandydata na dane stanowisko i pozwala szybko przemieszczać się po poszczególnych zakładkach. Dla zachowania pełnego profesjonalizmu i ułatwienia kontaktu potencjalnemu klientowi umieszczone zostały również dane do koordynatorek kandydatów.

Jeśli chcesz podnieść jakość swojej strony internetowej lub wykonać ją od początku skorzystaj z naszej zakładki kontakt. Sprawdź, ile możesz zyskać dzięki współpracy z CP System!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.