quadrat.wroclaw.pl

Za nami kolejna realizacja projektu typu landing page. Intuicyjna i bardzo prosta witryna, która prezentuje potencjalnym klientom inwestycję budowlaną w Pietrzykowicach pod Wrocławiem. Dla Klienta ważne było stworzenie strony z maksymalnym naciskiem na realistyczne fotografie oraz podgląd dostępnych lokali w czasie rzeczywistym.

Najważniejsze założenia witryny i sposoby realizacji

Inwestycja Quadrat realizowana przez naszego Klienta skupia się na sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej. Po otworzeniu strony głównej użytkownik jest witany realistyczną grafiką ukazującą inwestycję. W centralnym punkcie umieściliśmy link przekierowujący do wszystkich dostępnych lokali. Wyczerpujący, ale nieprzytłaczający opis daje potencjalnym klientom obraz przestrzeni wokół danego miejsca i wprowadza w nastrój sprzyjający podjęciu decyzji zakupowej.

W kolejnym segmencie strony użytkownik ma możliwość przyjrzenia się wszystkim obiektom przez 6 wypunktowanych zalet inwestycji. Poniżej zostały umieszczone wszystkie dostępne lokale. Każdy z nich jest podświetlany w momencie najechania kursorem. Barwa jasno wskazuje, czy dany dom jest dostępny, zarezerwowany czy sprzedany, co ułatwia znalezienie odpowiedniego miejsca dla siebie.

Całość uzupełniona jest szczegółowym spisem wszystkich lokali. Użytkownik po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami może przejść do obejrzenia dokumentacji technicznej obiektu. W formie PDF umieszczony jest rzut górny wszystkich powierzchni użytkowych domów oferowanych do sprzedaży. Obserwator na samym dole strony ma dostęp do wszystkich danych, które ułatwią bezpośredni kontakt z deweloperem.

Twoja strona w sieci z CPSystem

Dla naszych Klientów projektujemy zupełnie nowe strony internetowe i modyfikujemy obecnie istniejące. Zapewniamy też dodatkowe usługi w formie audytu SEO, zwiększenia ruchu organicznego czy przeprowadzania kampanii Google i Facebook. Chcesz podnieść swoją rozpoznawalność w sieci i podbić sprzedaż? Skorzystaj z zakładki kontakt i sprawdź, ile możesz zyskać!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.