rymaszewskaszkolenia.pl

Strona www dla span trenerki Coachingu

Realizacja firmowej strony internetowej dla trenerki coachingu Barbary Rymaszewskiej. Z uwagi na główne obszary działalności, serwis www podzieliśmy na poszczególne działy:

  • Coaching
  • Szkolenia
  • Design Thinking

Do przygotowania projektu zostały wykorzystane zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Natomiast menu główne nawiązuje do karteczek z notatkami, tak często wykorzystywanymi podczas sesji coachingowych.

Strona główna responsywnego serwisu trenerki coachingu

Strona główna witryny to łagodne zdjęcie z zamieszczonym mottem trenerki:

Wierze w człowieka i jego wewnętrzne zasoby

W tej samej sekcji zamieściliśmy krótką charakterystykę i doświadczenie trenerki. Druga sekcja to zajawki poszczególnych usług z odnośnikami do nich prowadzącymi.

Podstrony usługowe

Każda podstrona dotycząca usług oferowanych przez Trenerkę to bogate treści dokładnie opisujące temat i określające warunki współpracy.

Dodatkowo każda z sekcji usługowych została zakończona sekcją Call to Action zachęcająca do kontaktu z darmową pierwszą konsultacją.

Podstrona kontaktowa

Każdy serwis firmowy powinnen zawierać podstronę lub sekcję kontaktową. W tym projekcie zdecydowaliśmy się podobną koncepcję, jak na stronie głównej, czyli zdjęcie trenerki oraz informacje w prawej kolumnie.

Oprócz podstawowych danych kontaktowych, takich jak adres, nr telefonu i e-mail sekcja zawiera formularz kontaktowy z obowiązkową klauzulą RODO oraz mapę Google z oznaczoną pineską Google.

Obowiązującym standardem UX stają się również klikalne nr telefonów na smartfonach. Tak też przygotowaliśmy wszystkie nry telefonów w tym projekcie.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.