saslogistic.pl

Projekt serwisu internetowego obejmował stworzenie witryny dla przedsiębiorców poszukujących pracowników. Firma SAS istnieje na rynku pośrednictwa od przeszło 13 i ma ogromną sieć klientów korzystających z jej usług.

Zapewnienie optymalnego charakteru witryny wiązało się z uwzględnieniem szeregu wytycznych i dopasowania całej strony pod kątem biznesowego klienta docelowego. Co ważne, projekt obejmował dwa typy witryny – dla przedsiębiorców oraz osób z Ukrainy poszukujących pracy. Oba zadania wykonaliśmy z pełnym profesjonalizmem.

Witryna dla Pracodawców

Nasz zespół skupił się na stworzeniu jednolitej szaty graficznej, która koreluje z wyrazistym logo firmy SAS. Dlatego każda sekcja i zakładka ma ten sam charakter kolorystyczny. Tym, co wyróżnia cały projekt, jest strona główna. Jej układ jasno i klarownie kieruje przedsiębiorców do kolejnych zakładek zgodnych z ich oczekiwaniami względem oferty Klienta. Znajdzie również na niej wyszczególnione wszystkie formy wsparcia udzielanego przez firmę SAS. Ma to znaczenie dla sprawnego ukazania ogromnych możliwości pośrednika i zoptymalizowania procesu rekrutacyjnego.

Pozostałe zakładki serwisu

Klient oczekiwał skrupulatnego podejścia do przedstawienia swojej strategii zawierania kontaktów z przedsiębiorcami. Dlatego w każdej kolejnej zakładce położyliśmy nacisk na przedłożenie wszystkich zasad związanych z procesem pozyskiwania od firmy SAS osób do pracy. Poza informacjami w formie treści wygospodarowaliśmy mnóstwo miejsca na rzeczywiste fotografie pracowników pozyskiwanych w procesach rekrutacyjnych. Zakładka „Zespół” jeszcze mocniej przybliża przedsiębiorcę do Klienta i wskazuje odpowiedni kierunek działania.

Szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie od podstaw rozbudowany serwis internetowy? A może oczekujesz podniesienia sprzedaży przez zoptymalizowanie treści? Skorzystaj z dostępnych propozycji, które świadczymy dla naszych Klientów. Już dziś przejrzyj pozostałe realizacje, by przyjrzeć się witrynom z ofertą podobną do Twojej. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.