slowotwornia.pl

Slowotwornia.pl to przykład strony przedstawiającej ofertę firmy, portfolio oraz blog. Oprócz typowych elementów tego typu witryn takich jak podstrony O mnie i Kontakt pojawiają się tam odniesienia do copywritingu, czyli dziedziny, którą zajmuje się nasz klient. Strona jest przejrzysta, zachęca do zgłębienia tematu i skorzystania z oferty.

Prosta grafika i podział na sekcje witryny

Stworzona przez nas strona internetowa wyróżnia się prostym układem. Łatwe przeglądanie i szybkie wyszukiwanie potrzebnych informacji zachęca osoby odwiedzające witrynę do skorzystania z usług firmy, której specjalnością jest Copywriting, Content Marketing, PR i Media oraz UX Writing. Każda z usług jest pokrótce opisana, co ułatwia rozeznanie się w ofercie. W trakcie projektowania strony postawiliśmy na proste i skuteczne zabiegi – nieskomplikowane grafiki, listy i podział na sekcje.

Strona dla biznesu – układ graficzny

Specyfika branży niesie ze sobą możliwość indywidualnej wyceny każdego nowego zlecenia. W związku z tym zrealizowaliśmy w tym projekcie prosty w obsłudze i intuicyjny formularz kontaktowy, który taką wycenę umożliwia.

Ponadto przyjęliśmy koncepcję strony odpowiedniej dla biznesu – stonowana kolorystyka, podział na sekcje i wyraźne przyciski ułatwiają przeglądanie i zachęcają do współpracy. Spójna koncepcja graficzna jest jednym z czynników, które wpływają na postrzeganie strony.

Treść i układ graficzny w tym przypadku pozwalają na prowadzenie skutecznej kampanii i zyskanie zaufania odbiorców.

Portfolio i blog

Na stronie slowotwornia.pl zastosowaliśmy moduł portfolio oraz połączyliśmy ją z blogiem klientki. Dzięki temu treść witryny podkreśla profesjonalizm i sprawia, że oferta staje się bardziej konkurencyjna. Takie rozwiązanie przynosi wiele pozytywnych efektów: skutecznie zwiększa ruch na stronie i buduje pozytywne skojarzenia z marką.

Strona jest responsywna, doskonale dopasowana do przeglądania na różnych urządzeniach. Ta realizacja to przykład nowoczesnej witryny biznesowej dającej możliwość bezpośredniego kontaktu z usługodawcą poprzez formularz kontaktowy.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.