syndyk-rowicka.pl

Strona www dla doradcy restrukturyzacyjnego

Monika Rowicka to doradca restrukturyzacyjny działający na obszarach miasta Jelenia Góra i okolic. Pani Monika zgłosiła się do nas z prośbą o zaprojektowanie witryny internetowej dla jej działalności.

Głównym celem projektu było zapewnić wysoką estetykę projektu strony internetowej, odpowiednie wrażenie wizualne dla użytkownika i podkreślić wizerunek doradcy jako specjalisty w branży. Dla strony internetowej zostały przygotowane bardzo obszerne i wyczerpujące ofertę firmy treści, dlatego naszym celem było również atrakcyjne zaprezentowanie tematów, aby użytkownik nie trafiał na nieatrakcyjną „ścianę tekstu”.

Fundamentem projektu był audyt treści, który umożliwił nam zaprojektowanie odpowiedniej architektury informacji i nawigacji w sposób tak dopasowany dla użytkownika, aby postrzegał tę gałąź usług prawnych w sposób prosty i zrozumiały.

Z punktu widzenia projektu strona została skoncentrowana na treściach oraz zdjęciach właściciela, aby wzmocnić wizerunek, jako eksperta w branży.

W rezultacie uzyskaliśmy uproszczona i bardzo intuicyjną architekturę witryny, czytelny projekt, który będzie odzwierciedlał pozycję firmy na rynku.

Od czasu wdrożenia witryny w ciągu 3 miesięcy średni CTR wynosi 23%, a średnia pozycja witryny w wyszukiwarce Gogole to 10, bez żadnych dodatkowych działań SEO.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.