Strona www dla doradcy restrukturyzacyjnego

Monika Rowicka to doradca restrukturyzacyjny działający na obszarach miasta Jelenia Góra i okolic. Pani Monika zgłosiła się do nas z prośbą o zaprojektowanie witryny internetowej dla jej działalności.

Głównym celem projektu było zapewnić wysoką estetykę projektu strony internetowej, odpowiednie wrażenie wizualne dla użytkownika i podkreślić wizerunek doradcy jako specjalisty w branży. Dla strony internetowej zostały przygotowane bardzo obszerne i wyczerpujące ofertę firmy treści, dlatego naszym celem było również atrakcyjne zaprezentowanie tematów, aby użytkownik nie trafiał na nieatrakcyjną „ścianę tekstu”.

syndyk-rowicka.pl

Fundamentem projektu był audyt treści, który umożliwił nam zaprojektowanie odpowiedniej architektury informacji i nawigacji w sposób tak dopasowany dla użytkownika, aby postrzegał tę gałąź usług prawnych w sposób prosty i zrozumiały.

Z punktu widzenia projektu strona została skoncentrowana na treściach oraz zdjęciach właściciela, aby wzmocnić wizerunek, jako eksperta w branży.

W rezultacie uzyskaliśmy uproszczona i bardzo intuicyjną architekturę witryny, czytelny projekt, który będzie odzwierciedlał pozycję firmy na rynku.

Od czasu wdrożenia witryny w ciągu 3 miesięcy średni CTR wynosi 23%, a średnia pozycja witryny w wyszukiwarce Gogole to 10, bez żadnych dodatkowych działań SEO.