tlcs.pl

Kolejny projekt zrealizowany pod kątem współpracy Klienta z innymi firmami. Tym razem witryna skupia się na udostępnianiu partnerom biznesowym swoich rozwiązań w dziedzinie usług, serwisu oraz produktów wykorzystywanych w renowacji mebli tapicerowanych. Naszym zadaniem było zaimplementowanie systemu B2B widocznego w głównym menu kontekstowym.

Usługi tapicerskie i współpraca z przedsiębiorcami

Witryna Klienta została rozbudowana o kilka opcji skierowanych głównie do firm zewnętrznych. Poza widocznymi na stronie głównej zakładkami o usługach i serwisie dodaliśmy strefę B2B. Klient stawia sobie za cel podniesienie konkurencyjności na rynku pod kątem realizacji usług właśnie dla podmiotów biznesowych. Dlatego we wspomnianej zakładce znajdują się produkty skierowane do firm.

Dodatkowym czynnikiem koniecznym przy projektowaniu strony było stworzenie koszyka zakupowego i możliwości stworzenia własnego konta klienckiego. Od teraz każdy przeglądający może stać się klientem i zaopatrzyć swoją firmę w niezbędne akcesoria i produkty niezbędne do dbania o meble i produkty tapicerowane. To wygodne rozwiązanie dla użytkownika i naszego Klienta, który może posługiwać się systemem internetowym do zbierania i realizowania zamówień.

Najważniejsze elementy witryny

Klient realizuje usługi związane z renowacją oraz naprawą mebli. Dlatego na swojej stronie zdecydował się na zwięzłe i rzetelne opisanie realizowanych usług. Każdy odwiedzający ma możliwość szybko sprawdzić, czy oferta usługowa oraz produktowa jest skierowana właśnie do niego. Dzięki realnym grafikom połączonym z niewielką ilością treści podjęcie decyzji zakupowej nie przedłuża się.

Całość uzupełnia strefa blogowa, na której Klient co jakiś czas udostępnia najważniejsze artykuły związane z funkcjonowaniem całej branży meblarskiej. W ten sposób buduje swój wizerunek eksperta w dziedzinie tapicerowania oraz serwisu mebli.

Chcesz zarabiać więcej przez podniesienie swojej widoczności w sieci? A może planujesz gruntowne zmiany w swojej witrynie internetowej? Jeśli tak spójrz na pozostałe realizacje naszej firmy i postaw na profesjonalną pomoc w tworzeniu treści internetowych. Skontaktuj się z nami i zyskaj więcej!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.