topping-work.eu

Jedna z dwóch witryn przygotowanych dla Klienta świadczącego usługi pośrednictwa pracy. To zaawansowana strona skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają wykwalifikowanych pracowników. Cały proces tworzenia witryny wiązał się z maksymalną przejrzystością poszczególnych zakładek, umieszczeniem najważniejszych informacji i zapewnieniem szybkiego dostępu do kontaktu z Klientem.

Zaawansowana witryna dla firmy Topping Work Europe

Główne obszary działania Klienta to Leasing pracowniczy, rekrutacja i doradztwo. Dlatego to właśnie te 3 kierunki chcieliśmy wyodrębnić na stronie głównej. Widać to już po jej otworzeniu – użytkownik dostrzega je w centralnej części. Rozszerzenie wiedzy na temat poszczególnych obszarów działania potencjalny klient może dostrzec nieco niżej, jeśli rozwinie jedną z 3 zakładek.

Na stronie głównej umieściliśmy również informacje o markach, które z powodzeniem współpracują z Klientem. To rozpoznawalne firmy, jak również nieco mniejsi przedsiębiorcy, którzy oczekują pracowników sezonowych na krótki okres.

Największe znaczenie pod kątem oczekiwań użytkownika ma zakładka „Rekrutacja & Leasing”. Dynamiczna grafika ukazująca widok kucharzy podczas pracy wskazuje, jaki kierunek obiera najczęściej firma w poszukiwaniu pracowników. Pełna lista wymieniona jest poniżej, aby obserwujący mógł poznać charakterystykę pracowników, z których usług mógłby skorzystać.

Pozostałe zakładki strony Topping Work Europe

Całość uzupełnia jeszcze kilka zakładek widocznych stale w górnej części strony.

Użytkownik może się z nich dowiedzieć o dodatkowych usługach oferowanych przez firmę Topping Work Europe. Całość zamyka szata graficzna utrzymana w jednolitej kolorystyce z logo Klienta. Jeśli na stronę wejdzie osoba poszukująca pracy, może przejść na drugą witrynę Klienta przygotowaną właśnie dla kandydatów.

Zwiększenie ruchu organicznego, atrakcyjności dla grupy docelowej i jakości przekazu informacji – dzięki współpracy z CP System możesz zyskać nową jakość Twojego miejsca w internecie. Sprawdź kontakt i skorzystaj z oferty!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.