trwro.pl

Zrealizowaliśmy tym razem projekt witryny internetowej dla Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Celem było ukazanie Triennale Rysunku Wrocław 2022. Impreza organizowana raz na 3 lata przyciąga uwagę wszystkich miłośników rysunku opartego na przeszłości i aktualnych wydarzeniach oraz nurtach kulturowych. Oto wyniki naszych działań!

Rozbudowana strona główna jej z wieloma podstronami

Dla użytkownika odwiedzającego stronę Klienta od razu staje się widoczne menu umieszczone na topie witryny. Podzielone jest na sekcje obejmujące:

  • TRW 2022;
  • TRW 2019;
  • Archiwum;
  • Kontakt;
  • Szukaj;
  • zmianę języka witryny;
  • modyfikacje wyświetlania strony.

Na stronie głównej umieściliśmy kilka kluczowych zakładek z punktu widzenia Klienta oraz odbiorcy. Przede wszystkim może on od razu zapoznać się z wynikami ostatniej wystawy oraz oceny jury. Z każdej odwiedzanej zakładki użytkownik może od razu przejść do uzyskania większej ilości informacji.

Każda z sekcji ma kilka lub kilkanaście kolejnych zakładek. Osoba przeglądająca stronę Klienta może szybko przejść do interesujących ją treści. Menu główne rozwija się po najechaniu kursorem na odpowiednią zakładkę, a powrót do strony głównej nie wymaga dodatkowych kliknięć. Całość jest utrzymana przejrzyście z zastosowaniem maksymalnej ilości zdjęć z poszczególnych wystaw. Reszty dopełnia rozbudowana treść związana z omówieniem wydarzeń konkursowych.

Dopasowanie rozbudowanej treści do urządzeń mobilnych

Dopasowanie rozbudowanej treści do urządzeń mobilnych
Witryna zarówno na desktopach, jak i urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) zachowuje swoją naturalną konstrukcję. Menu zostało umieszczone po prawej stronie w formie rozwijanej. Każda z sekcji ma intuicyjną opcję otwierania, która ukazuje poszczególne zakładki wydarzenia. Dla uzupełnienia treści zastosowaliśmy również opcję wyszukiwania po wpisaniu słów kluczowych.

Chcesz skorzystać z udoskonalenia swojej strony internetowej, a może stworzyć ją od początku? Jeśli zależy Ci na zwiększeniu ruchu organicznego lub stworzeniu kampanii Google, lub Facebook sięgnij po zakładkę kontakt. Osiągnij z nami jeszcze więcej i podnieś swoje zyski!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.