villaakacja.pl

Oto kolejna realizacja projektu obejmująca noclegi w atrakcyjnej lokalizacji. Villa Akacja to malownicze miejsce w Łebie w niedalekiej odległości od plaży. Cel postawiony przez Klienta obejmował stworzenie prostego interfejsu wraz z grafiką, która będzie spójna z klimatem obiektu i zachęci do skorzystania z rezerwacji. Nasz zespół wywiązał się z tego zadania, stawiając sobie za cel zrealizowanie wszystkich punktów postawionych na początku.

Wydobycie piękna obiektu Villa Akacja w Łebie

Na stronie głównej postawiliśmy na maksymalną ilość rzeczywistych zdjęć obiektu. Użytkownik od razu spostrzeże zewnętrzne ujęcia całej Villi oraz poszczególne fotografie z jej wnętrza. Umieszczenie prostego interfejsu wyszukiwania rezerwacji na tle zdjęcia obiektu zachęca do skorzystania z oferty Klienta.

W kolejnych segmentach strony umieściliśmy jasny opis oferty z uwzględnieniem poszczególnych pokoi widocznych w Villi. Użytkownik znajdzie również wyczerpujące informacje na temat atrakcji znajdujących się w obiekcie. Całość zamykają kadry w wysokiej rozdzielczości, które odkrywają przed obserwującymi piękno okolicy.

Silnik rezerwacyjny i channel manager booking.com

Jednym z celów Klienta było stworzenie funkcjonalnego silnika rezerwacji. Jego implementacja na stronie głównej jest widoczna na pasku górnym, który utrzymuje się w widocznym miejscu przez cały czas przewijania serwisu. Dodatkowo po otworzeniu strony głównej użytkownik ma możliwość szybkiego znalezienia wolnych terminów noclegów.

Silnik rezerwacji został połączony z Booking.com przez channel manager. Dzięki temu osoba odpowiedzialna za obsługę rezerwacji może mieć pewność, że dostępność pokoi na stronie głównej i w serwisie Booking.com jest jednakowa.

Prowadzisz biznes i potrzebujesz nowej strony internetowej? A może chcesz zoptymalizować tę, którą masz pod kątem zwiększenia sprzedaży? Możesz dołączyć do przeszło 100 firm, które nam zaufały! Sprawdź realizacje podobne do charakteru Twojej działalności i wybierz preferowaną formę kontaktu! Zapraszamy!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.