widawapark.pl (Landing Page)

Tym razem stworzyliśmy stronę typu landing page dla Klienta oferującego domy w zabudowie bliźniaczej. Prostota i jednolita budowa na całej witrynie sprzyjają zapoznaniu się z najważniejszymi szczegółami i podjęcie decyzji zakupowej przez przeglądającego. Oto najważniejsze założenia Klienta i sposób ich realizacji przez CPSystem!

Witryna landing page dla dewelopera

Przed napisaniem pierwszych linijek kodu rozpoczęliśmy od gruntownej analizy potrzeb Klienta. W kontekście stron typu landing page liczy się zminimalizowanie treści przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej przejrzystości.

Użytkownik musi otrzymać wszystkie niezbędne informacje, by mógł zrealizować plan zakupowy w siedzibie dewelopera. Dlatego w swojej pracy skupiliśmy się przede wszystkim na ukazaniu realistycznych grafik inwestycji oraz zdjęć trwających prac budowlanych.

Widawa Park utrzymana jest w bliskości z naturą. Z jednej strony oferuje inwestorom dostęp do lokali poza centrum miasta, z drugiej natomiast pozwala na szybkie dotarcie do najważniejszych lokalizacji. Podkreśliliśmy najważniejsze zalety inwestycji Klienta przez wyszczególnienie:

  • ilości oferowanych domów;
  • charakterystyki okolicy;
  • detali dotyczących powierzchni lokali;
  • umiejscowienia inwestycji w kontekście najważniejszych punktów usługowych.

Całość uzupełniona jest mapą, która pokazuje dokładne położenie inwestycji, co jeszcze mocniej dociera do grupy docelowej naszego Klienta. Na dole strony udostępniliśmy wszystkie dane kontaktowe oraz formularz zgłoszeniowy ułatwiający przystąpienie do inwestycji.

Twoja strona w sieci z CPSystem

Już teraz możesz przejrzeć inne realizacji, które wykonaliśmy dla naszych Klientów. Skorzystaj z zakładki kontakt, by przekazać nam swoje cele dotyczące nowego projektu. 

Jesteśmy otwarci na budowę nowej witryny, modernizację już istniejącej, czy przeprowadzenie akcji poprawiającej widoczność w sieci. Nie czekaj! Podnieś swoją sprzedaż jak najszybciej, dzięki zaawansowanym metodom CP System! Dołącz do szerokiej liczby zadowolonych Klientów.

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.