widawapark.pl

Kolejny udany projekt dla Klienta, który zajmuje się inwestycjami budowlanymi w okolicach Wrocławia. Widawa Park został stworzony tak, by osoby poszukujące mieszkania w wariancie deweloperskim mogły zapoznać się z dostępnymi wariantami metrażowymi. Interaktywne rzuty mieszkań zostały zespolone z rzutami technicznymi projektu w formacie PDF. Spójrz na więcej szczegółów projektu!

Projekt Widawa Park

Nasz zespół postawił sobie za cel zapewnienie najwyższego poziomu funkcjonalności i dostępu do niezbędnych informacji po jednym kliknięciu. Osoba przeglądająca na stronie głównej spotyka się z realistyczną i atrakcyjną wizualizacją terenu przy wybranej nieruchomości.

Zwięzły opis wraz z najważniejszymi cechami obiektów niezwykle szybko upewnia osobę przeglądającą o kompetencjach dewelopera i korelacji z własnymi oczekiwaniami względem lokalu.

Postawiliśmy również na graficzne przedstawienie kluczowych informacji o samej inwestycji. Mają one znaczenie dla osób poszukujących lokalu mieszkalnego w otoczeniu zieleni i bliskiej odległości od Wrocławia. Wybrana przez nas kolorystyka zieleni, bieli oraz odcienie brązu dla ujednolicenia z otoczeniem charakterystycznym dla prezentowanego miejsca.

W ten sposób osoby przeglądające otrzymują atrakcyjną kolorystykę ułatwiającą zapoznanie się ze stroną i odczuwają klimat samej inwestycji.

Wirtualny rzut inwestycji

Kolejnym punktem omawianego projektu było zaimplementowanie interaktywnego rzutu mieszkań. W sposób naturalny i w pełni responsywny dla wszystkich urządzeń zaprojektowaliśmy rzut z góry na lokale dostępne, sprzedane i te w przygotowaniu. Dzięki temu Klient może szybko i przejrzyście informować potencjalnego nabywcę o dostępnych lokalach. Z drugiej strony osoby z grupy docelowej widzą dokładnie, jak prezentuje się lokal i okolica. Do każdego z widocznych obiektów mieszkalnych przygotowano dokumentację projektową wraz z najważniejszymi informacjami.

Jeśli szukasz studia, które zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową lub ją zmodernizuje, jesteś w odpowiednim miejscu! Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z profesjonalnych usług!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.