wildjump.pl

Strona internetowa dla parku trampolin w Jeleniej Górze

Profesjonalna strona internetowa dla parku trampolin w Jeleniej Górze to jedna z naszych najciekawszych realizacji. Stworzyliśmy ją zgodnie z wytycznymi Google dla wyszukiwarki oraz metodologią RWD, dzięki czemu poprawnie wyświetla się na ekranie o dowolnym rozmiarze.

Witryna dla obiektu rozrywkowego zoptymalizowana pod mobile

Większość użytkowników korzysta z internetu, używając do tego celu urządzeń przenośnych, co ma realne przełożenie na decyzje zakupowe. Realizując projekt, zadbaliśmy, by witryna obiektu rozrywkowego była zoptymalizowana również pod mobile. Jak wygląda struktura stworzonego przez CP System serwisu?

  • Strona główna – u góry umieściliśmy film prezentacyjny, przywodzący na myśl pozytywne emocje gości. W kolejnych sekcjach zdecydowaliśmy się zawrzeć informacje na temat oferty, wraz z wysokiej jakości zdjęciami i cennikiem.
  • Atrakcje – podstrona zawiera opis wszystkich możliwych aktywności, jakie możemy realizować na terenie hali sportowej.
  • Urodziny – zakładka przedstawia specjalnie skomponowane pakiety okolicznościowe, z których można skorzystać, organizując urodziny w parku trampolin.
  • Cennik i bilety – strona internetowa musi zawierać szczegółowe informacje na temat obowiązujących cen biletów, umieściliśmy je zatem w tym miejscu.
  • Galeria – na tej podstronie znajdują się atrakcyjne zdjęcia ukazujące wnętrza obiektu. Zachęcają one do wizyty w parku trampolin.
  • Regulaminy / formularze – zakładka zawiera niezbędne dokumenty informujące o zasadach korzystania z hali rozrywkowej.
  • Aktualności – można tu znaleźć informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach.
  • Kontakt – znajdują się tutaj niezbędne dane teleadresowe, godziny otwarcia obiektu oraz formularz kontaktowy i mapka dojazdu.

W projekcie witryny przewidzieliśmy również miejsce na wyraźne ikony kierujące do profili w mediach społecznościowych. Zamieściliśmy także przycisk „zarezerwuj” przekierowujący do zewnętrznego systemu rezerwacyjnego.

Wyróżniki zaprojektowanej przez nas strony dla parku trampolin

Zrealizowana przez nas strona internetowa dla parku trampolin wyróżnia się przejrzystą strukturą zaprojektowaną zgodnie z najlepszymi wytycznymi UX/UI. Jako barwę przewodnią wybraliśmy kolor zielony, który kojarzony jest z naturą, a więc relaksem oraz spokojem.

Zdecydowaliśmy się umieścić w głównej części witryny wildjump.pl streszczenie wszystkich najważniejszych informacji na temat obiektu. Pozwala to użytkownikom szybciej zapoznać się z ofertą i podjąć decyzję bez konieczności przeglądania każdej z dedykowanych podstron.

Skuteczna optymalizacja wizytówki w serwisie Google Moja Firma

Dla obiektów rozrywkowych działających lokalnie ważną kwestią jest skuteczna optymalizacja wizytówki w serwisie Google Moja Firma. Pozwala to na jej odnalezienie zarówno mieszkańcom, jak i turystom. To zadanie także było częścią wykonanej przez nas usługi.

Odpowiednio zoptymalizowany profil gwarantuje lepsze pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania. Umożliwia także znalezienie się w tzw. mapkach, dzięki którym podróżni mogą w łatwy sposób znaleźć interesujące ich atrakcje w pobliżu swojej aktualnej lokalizacji.

Strona internetowa, która podniesie sprzedaż w obiekcie rozrywkowym

Wykonana przez profesjonalny zespół CP System strona internetowa skutecznie podniosła sprzedaż i zainteresowanie parkiem trampolin w Jeleniej Górze. Jeśli szukasz rzetelnych wykonawców witryny dla Twojego obiektu rozrywkowego, to skorzystaj z naszej oferty!

Masz pytanie? Napisz do nas

Uzupełnij formularz poniżej, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą w przeciągu jednego dnia roboczego.